SCP-169-PL "Nieśmiertelny"
url?sa=i&rct=j&q=&esrc=s&source=images&cd=&cad=rja&uact=8&ved=2ahUKEwi42pTktJfdAhVECywKHXmdDgsQjRx6BAgBEAU&url=https%3A%2F%2Fsamequizy.pl%2Fzamaskowana-milosc-1%2F&psig=AOvVaw2Izg7JMV75YvFw_mlb7I_N&ust=1535809059700615

Identyfikator Podmiotu: SCP-PL-169

Klasa podmiotu: Euclid

Specjalne Czynności Przechowawcze:
Byt powinien być przechowywany w pomieszczeniu o wymiarach 25x25x40(m). w pomieszczeniu temperatura powinna wynosić stałe -60 stopni celsjusza .Byt powinien zostać zahibernowany na okres do odwołania, bądź do czasu następnych badań na Podmiocie.

Opis:
Podmiot to zwyczajny człowiek (chłopak) o wysokości 160(cm). Jest zwyczajnej postury i ma brązowe włosy. Gdy podmiot zginie, a nikt w pobliżu nie będzie na niego spoglądać podmiot ożyje w niewiadomy sposób, także kamery w momencie "ożywienia" SCP-PL-169 zostają zakłócone, a podmiot ożywa i zachowuje się jak gdyby nigdy nic. Byt sam w sobie nie jest niebezpieczny lecz jest też nieprzewidywalny, pod opieką Dr.Yukichiry nauczył się walczyć, co z jego strony było nieodpowiednie, teraz byt jest wstanie zabijać, czasami nawet bez powodu, lecz tylko personel klasy D, gdyż innego personelu nie ma zamiaru atakować. Z rozkazu O5-12 i O5-5 Podmiot został przydzielony do placówki "125-PL". Byt jest pod opieką Członka Rady O5-5 i Dr.Yukichiry. Byt może przemieszczać się po placówce Badawczej (Kiedy zostanie rozmrożony) i poza placówką do 600(m) pod opieką doktora który posiada zezwolenie poziomu (minimalnie) 4.

Odkrycie:
Podmiot został znaleziony w miejscowości By██████
Dnia █8.06.██08, przez jeden ze stacjonujących tam oddziałów, na czele stał Dowódca James ██████, jednostka miała się już zbierać z miejscowości, lecz Podmiot im w tym przeszkodził, stanął na środku jezdni, nie pozwalając przejechać jednostce. Byt został ostrzeżony o możliwości otwarcia w jego stronę ognia, lecz nie zareagował. Więc oddział rozstrzelał podmiot, mieli już ruszać, lecz byt się odrodził, z rozkazu dowódcy, oddział zabezpieczył podmiot z dziwnymi anomaliami i przetransportował go do ośrodka ████ gdzie zostały nad nim podjęte kolejne decyzje.

O ile nie zaznaczono inaczej, treść tej strony objęta jest licencją Creative Commons Attribution-ShareAlike 3.0 License