Niewielka szopa
ocena: 0+x

identyfikator podmiotu : SCP-PL-145

klasa podmiotu : Euclid

specjalne czynności przechowawcze :
SCP-PL-145 jest otoczony betonowym murem o wysokości trzech metrów z umiejscowiony na nim drutem kolczastym. Mur musi się znajdować co najmniej w odległości pięciu metrów od każdej ze ścian obiektu. Musi być pilnowany przez co najmniej czterech ochroniarzy o uprawnieniach stopnia trzeciego naraz. Zlecać badania może tylko doktor prowadzący dr. Andrzej Olejniczak posiadający uprawnienia poziomu czwartego. Dopuszczamy do obiektu na odległość mniejsza niż pięc metrów może być jedynie personel naukowy posiadający uprawnienia poziomu trzeciego lub wyższego.

opis : SCP-PL-145 to sześcienny budynek wykonany z desek z drewna dębowego. Obiekt nie posiada okien, oraz jest niezwykle szczelny jak na budynek tego rodzaju. Jedynym otworem w jego strukturze jest otwór drzwiowy w którym znajdują się drzwi z dębowego drewna. Wewnątrz budynku znajdują się:

  • miotła
  • siekiera
  • młotek
  • skrzynka z narzędziami
  • drewno na opał
  • pięć pułek zapelnionych starymi książkami.

Podłoga wykonana jest z dębowego drewna. Dach jest wykonany z dębowego drewna. Każda że ścian budynku ma pięć metrow dlugosci. Budowa obiektu datowana jest na 7/9/1987.
Została prawdopodobnie stworzona w celu przechowywania przedmiotów. Jej przeszłość jest nieznana. Podmiot został odkryty kiedy przypadkowy 15-stolatek wszedł do jej wnętrza, a następnie zgłosił się do szpitala z silnymi bulami brzucha oraz wymiotowaniem krwią. Wskazał miejsce w którym był przed pojawieniem się symptomów. Otrzymał preparat amnezyjny klasy B10. Dalsza przyszłość nastolatka nie jest nam znana.

dodatek :

_sprawdzenie skutków dłuższego przebywania wewnątrz SCP-PL-145_

tester :Personel klasy D-145-A. Niski blondyn o muskularnym ciele
procedura : Zatrzymanie personelu klasy D wewnątrz SCP-PL-145 do odwołania lub do wystąpienia symptomów zagrażających życiu.
rezultat : Personel D-145-A wszedł do obiektu SCP-PL-145. Po minucie zaczęła boleć go głową. Eksperyment trwał dalej. Po pięciu minutach zaczyna boleć go brzuch. Eksperyment trwał dalej. Po dziesięci minutach dostał mokrego kaszlu. Eksperyment trwał dalej. Pp piętnastu minutach zaczął kaszlec i wymiotować krwią. Eksperyment trwał dalej. Po siedemnastu minutach eksperyment zostaje przerwany.
wniosek : SCP-PL-145 wywołuje symptomy stopniowo

opis zdolności anomalnych : SCP-PL-145 powoduje stopniowe pojawianie się symptomów z czasem zagrażający życiu lub zdrowiu wewnątrz budynku umiejscowiony na stałe w wierzbowym zagajniku.

O ile nie zaznaczono inaczej, treść tej strony objęta jest licencją Creative Commons Attribution-ShareAlike 3.0 License