SCP-PL-384

Identyfikator podmiotu:SCP-PL-384

Klasa podmiotu:Keter

Specjalne Czynności Przechowawcze :SCP-PL-384 musi być zamknięty w garażu dla pojazdów osobowych o wymiarach 3x5.5 metra.Ściany pomieszczenia mają być dodatkowo zabezpieczone wewnętrznie i zewnętrznie płytami tytanowymi o grubości 50mm powlekanymi ołowiem.Od incydentu[SCP-PL-384-IN_1] do środka komory SCP-PL-384 powinny prowadzić dwie instalacje peryskopowe podłączone do typowych kamer CTTV . Cały budynek (uwzględniając główne wejście) powinien znajdować się w odlanej z żelbetu formie wzmacnianej klatką z hartowanej stali.Wszystkie koła obiektu mają byś odseparowane od pojazdu i umieszczone w Hangarze fundacji.

Opis:SCP-PL-384 to czerwony Ford Mustang z 1969 roku.Pojazd ma mocno uszkodzone praktycznie wszystkie systemy , przez co , wydawało by się że nie jest zdolny do jazdy . SCP-PL-384 wykazuje cechy żywej istoty oraz wysoką inteligencję pod pewnymi względami podobną do zwierzęcej np używania silnika do wydawania odgłosów ryczenia czy sygnalizowanie klaksonem "schwytanie zdobyczy".
.Po mimo zniszczeń jest wstanie się poruszać .W obecnej formie porusza się z prędkością 50 km/h ,jednak po manifestacji najszybsza zarejestrowana prędkość wynosiła [ZREDAGOWANO]
Obiekt jest w stanie zaimplikować do własnej konstrukcji każdy mechaniczny obiekt, który jest w stanie zaobserwować w okolicy jednak gdy takowy nie znajduje się w okolicy SCP-PL-384 będzie zachowywał podobnie do tygrysa bengalskiego,jednocześnie szukając potencjalnych "ofiar".

Lista eksperymentów na SCP-PL-384

O ile nie zaznaczono inaczej, treść tej strony objęta jest licencją Creative Commons Attribution-ShareAlike 3.0 License