Pan Mroku SCP-PL-139
ocena: 0+x

Identyfikator podmiotu: SCP-PL-139

Klasa podmiotu: Safe [ZMIENIONO] Keter

Specjalne Czynności Przechowawcze: Podmiot może się poruszać po placówce pod obserwacją strażnika [ZMIENIONO] Podmiot musi być pod stałą obserwacją i przechowywany w sześciennym pomieszczeniu o wymiarach 4mx4mx4m. Pomieszczenie musi być pod stałą obserwacją i stałym oświetleniem bardzo mocnym światłem, lampy mogą być zmieniane maxymalnie co 5 godzin.

Opis: SCP-PL-139 to osoba w wieku od 15 do 17 lat. Jedyne nadprzyrodzone zdolność które posiada to przechodzenie przez ściany i niezwykła inteligencja. [ZMIENIONO] SCP-PL-139 to humanoid o wyglądzie czarnym jak smoła, posiada długie szpony i coś na wzór ostrzy na końcu łokci. Podmiot ma wzrost od 1 do 4 metrów zależnie od sytuacji, obiekt za każdym razem gdy zetknie się z cieniem znika i może się pojawić w dowolnym miejscu gdzie znajduje się cień.

Dodatek 1 : Do pomieszczenia z podmiotem wpuszczono mężczyznę, podmiot wstał i szybkim ruchem przeciął na pół, od razu po przecięciu mężczyzna zamienił się w kupkę czarnej masy. Masa konsystencją przypominała smołę lecz zachowywała się jak kwas.

Dodatek 2 : Do pomieszczenia z podmiotem wpuszczono kobietę, podmiot wstał i przytulił kobietę, po wypuszczeniu kobieta trafiła na 24 godzinną obserwacje. Po 24 godzinach kobieta powiedziała, iż nie pamięta co się stało.

O ile nie zaznaczono inaczej, treść tej strony objęta jest licencją Creative Commons Attribution-ShareAlike 3.0 License