Pierwszy Sandbox by FeniksX

Identyfikator podmiotu: SCP-PL-200

Klasa pomiotu: Keter Euclid

Specjalne Czynności Przechowawce: Podmiot powinien być przechowywany w pomieszczeniu o wymiarach 10[m] x 10[m] x 4[m]. Pomieszczenie powinno być wyposażone w gniazdo zasilające, telewizor o szerokości 45 cali z wejściem USB, łóżko oraz jeden stół z dwoma krzesłami.

W równoległym pomieszczeniu dla personelu obserwującego podmiot, potrzebni są strażnicy wyposażonymi w tarcze balistyczne,hełmy balistyczne z wizjerem, uniwersalną kamizelkę ochronną KWM-02 oraz pistolet maszynowy Scorpion z amunicją grzyb-kującą i zestaw słuchawkowy do porozumiewania się z pokojem obserwacyjnym. Lustro weneckie powinno być hartowane by SCP nie mogło przedostać się na zewnątrz przechowalni.

Do zaprzestania szału podmiotu SCP,w przechowalni powinien się znajdować generator słabych ładunków elektor magnetycznych.

Opis: Jest to cyborg niewiadomego pochodzenia, ma 198,5 [cm] wzrostu i wagę równą 98 [kg].

Emituje słabą granatową poświatę pochodzącą z w głębień koluru poświaty w pancerzu podmiotu. W pasie, na kroczu i ramionach występuje materiał podobny do karbonu lecz wytrzymalszy i nie jest materiałem węglowym. Wszystkie naturalne części ciała są zasłonięte przez ''kosmiczny'' pancerz. Maska ma duży, nieprzeźroczysty wizjer ,na nim widać granatowy "X". Na torsie widoczny jest, jak wydaję się większości doktorów ośrodka [USUNIĘTO] Alpha na Podkarpaciu jest to coś podobnego do znaku plemiennego. Nogi mają na sobie symbol chipu komputerowego, a stopy nie są osłonięte niczym oprócz pancerza. Zauważono różne rodzaje zakończeń ramienia lub palców np. wejście USB w palcu, młot zamiast ręki itp. .

Zauważalne "nieprzytomne" zachowanie podmiotu zmienia się kiedy ktoś wchodzi do poczekalni. Lecz kiedy nikt nie jest w pomieszczeniu, SCP-PL-200 chodzi bez celu i co jakiś czas spojrzy na telewizor na którym jest włączony NAT GEO WILD oraz co około 5 miesięcy o godzinie 15.45 podłącza się do telewizora i ogląda zdjęcia z nieznanego środowiska.

Sposób pozyskania: SCP-PL-200 został znaleziony podczas prób rozpoznania jednego z SCP-PL-006 w [USUNIĘTO] roku. Podmiot został odnaleziony w kapsule wykonanej z tytanu o kształcie tępego grotu strzały. Kiedy agent F. Głowa zbliżył się do obiektu później nazywanego SCP-PL-200-01, pokrywa odskoczyła wysoko i następnie spadła z impetem żłobiąc rów. Wtedy agent zauważył postać leżącą w jak to powiedział "grobie". Nagle podmioty(czyli SCP-PL-200 oraz SCP-PL-200-01) zaczęły emitować granatowe światło, które oślepiła chwilowo agenta. Po tym agent wezwał posiłki. Po tym kiedy dotarli ludzie fundacji zabezpieczyli podmioty i przetransportowali SCP-PL-200 do ośrodka [USUNIĘTO] Alpha, a SCP-PL-200-01 do ośrodka 29 w USA.


Dodatek 1
Log przesłuchania:
DR.Wilk: Witaj, jak się czujesz.
SCP-PL-200: Dobrze (chwila przerwy) ale trochę zmęczony. A dlaczego tutaj wszedłeś człowieku?
DR.Wilk: Chciałem z tobą porozmawiać na przykład o tym: z skąd pochodzisz; i skąd znasz nasz język?
SCP-PL-200: To jest za daleko byście tam dolecieli nawet za 2000 lat. A języka się nauczyłem kiedy kilka osób z personelu klasy D wchodziło do mojej przechowalni jak to nazywacie albo kiedy musieliście coś naprawić więc słuchałem was.
DR.Wilk: A powiesz, czy znamy twoją galaktykę?
SCP-PL-200: Nie (dłuższa przerwa około 3 min) nie będziecie jej widzieć jeszcze przynajmniej przez 500 lat. Moja galaktyka jest głównie czarna a gwiazdą jest czerwony karzeł.
DR.Wilk: A dlaczego wasza galaktyka jest czarna.
SCP-PL-200: Ponieważ moja planeta i inne dookoła nas są "oblepione" wulkanami i często zdarza się, że wybuchają.
DR.Wilk: Dziękuje ci. Do zobaczenia.

Dodatek 2
Eksperyment-01
DR.[USUNIĘTO] poprosił o zgode na eksperyment; dostał zgodę.
Eksperyment odbywał się w pomieszczeniu wzmocnionym żelbetonem oraz drzwiami z hartowanego tytanu.
DR.[USUNIĘTO] chciał usunąć część hełmu żeby zobaczyć prawdziwą twarz podmiotu,użył do tego piły tarczowej pod nadzorem strażników i dwóch członków składu medycznego ośrodka nr [USUNIĘTO]. Kiedy przyłożył piłę do hełmu, wysunęły się kolce w czasie równym 10 setnych sekundy i przebiły doktora. Po tym podmiot wstał i zaczął szarżować na drzwi, kiedy w końcu wyłamał je, wystrzeliły one w członka składu medycznego który wszystko nadzorował. Kiedy został wysłany sygnał elektro-magnetyczny SCP upadło z hukiem na ziemię niszcząc pod sobą płytki. SCP-PL-200 został przetransportowany do swojej przechowalni po incydencie.
DR.[USUNIĘTO]-zginął przez przecięcie tętnicy.
Członkowie składu medycznego-jeden zginął przez zmiażdżenie serca i płuc, kolejnych dwóch przeżyło.

Po incydencie spytano SCP-PL-200 dlaczego to zrobił. Podmiot odpowiedział, że nic nie pamięta z tego wydarzenia.

O ile nie zaznaczono inaczej, treść tej strony objęta jest licencją Creative Commons Attribution-ShareAlike 3.0 License