Placówka 2235

Dlaczego powstała:
Placówka 2235 znajduję się pomiędzy Ameryką poł. a Afryką w blisko nie określonym miejscu.
Placówka powstała dla potrzeb badań w której fundacja SCP ma za zadanie wyłapywanie podwodnych anomalii, mają one być w trybie natychmiastowym zabezpieczone w Placówce 2235.
Opis techniczny:
Część nawodna:jest przymocowania do bezludnej wyspy a wejście jest w jaskini a cała część naziemna która jest nad wodą stoi na 4 metalowych palach. Placówka zanurza się kiedy radar
(o zasięgu 50 mil morskich) wykryje statek cywilny. Obiekt może się zanurzyć kiedy personel potrzebuje zejść do części podwodnej. Część naziemna jest wyposażona w spiżarnie i jadalnie oraz
6 sypialni dla personelu badawczego i 3 magazyny z maszynami do pieszczenia prądem które w razie załamania zabezpieczeń mają za zadnie zabić podmioty SCP znajdujące się w cześci podwodnej.
Część podwodna:są tam pomieszczenia przygotowane dla podmiotów SCP i mają wymiary 8x8x8 m i są zalane wodą takie pomieszczenia placówka ma 10. Cała część znajduje się pod częścią nawodną. Obiekt ten ma też komorę na żywność dla podmiotów SCP.
Pomieszczenia dla podmiotów SCP placówki:Jak wcześniej wspomniano w opisie technicznym części podwodnej pomieszczenie ma wymiary 8x8x8 m z czego 6x8x8 m jest zalana a 6x6x8 m to ściana z zamontowanymi wrotami 6x4x1 m a reszta to obserwatorium.
Opis działania placówki 2235:
-brak personelu(tak na codzień).
-co miesiąc przypływa ekipa sprzątająca placówkę i uzupełniająca prowiant dla podmiotów SCP wkładając owe obiekty do komor na żywność dla podmiotów SCP.
-sztuczna inteligencja karmi podmioty SCP z pomocą systemu rur dostawczych.

O ile nie zaznaczono inaczej, treść tej strony objęta jest licencją Creative Commons Attribution-ShareAlike 3.0 License