Pół świata w komputerze?
ocena: 0+x

Identyfikator podmiotu: SCP-PL-155-EX

Klasa podmiotu: Euclid Bezpieczne Euclid Bezpieczne

Specjalne Czynności Przechowawcze:Podmiot powinien być przechowywany na 100 dyskach twardych o pojemności każdy czterech (4) terabajtów, z kolei te powinny być przechowywane w specjalnym pomieszczeniu tak aby nie uległy zniszczeniu lub uszkodzeniu. Każdy odczyt informacji z dysku powinien być rejestrowany przez odpowiednie do tego aplikację. Odczyt powinien przebiegać tylko i wyłącznie na jednym komputerze. Wszystkie dyski powinny być ponumerowane od jeden do stu (1-100) dla łatwiejszego przechowywania.

Opis:Podmiot to kilka tysięcy skryptów, odwzorowując realny świat pisane w języku C# oraz ████. Zawarte skrypty opisują krok po kroku wszystko od roztrzepania światła poprzez zasadę ewolucji Darwina, rodzaje pierwiastków chemicznych czy nawet atomy. Podmiot nie zmienia się sam
co jest dość problematyczne i uciążliwe dla informatyków lecz nie niebezpieczne gdyż, skrypt nie ewoluuje i nie stwarza zagrożenia (były przypadki gdzie skrypt rozwiną samo świadomość jednak były nieliczne).

Dodatek: Obecnie obiekt jest aktualizowany i wykorzystywany do symulacji rożnego rodzaju ewentualnych zagrożeń czy wypadków (bez udziału SCP czy podmiotów anormalnych). Personel nadal domaga się zgody na dodanie anomalii SCP do bytu wirtualnego świata, by móc symulować reakcję jednego SCP na drugiego bez ewentualnych szkód wywołanych prawdziwym eksperymentem.

O ile nie zaznaczono inaczej, treść tej strony objęta jest licencją Creative Commons Attribution-ShareAlike 3.0 License