Pół świata w komputerze?
ocena: 0+x

Identyfikator podmiotu: SCP-PL-155

Klasa podmiotu: Bezpieczne Euclid Bezpieczne

Specjalne Czynności Przechowawcze:Podmiot powinien być przechowywany na 100 dyskach twardych o pojemności każdy czterech (4) terabajtów, z kolei te powinny być przechowywane w specjalnym pomieszczeniu tak aby nie uległy zniszczeniu lub uszkodzeniu. Każdy odczyt informacji z dysku powinien być rejestrowany przez odpowiednie do tego aplikację. Z obiektem powinien mieć kontakt tylko personel z minimalnym doświadczeniem z zakresu informatyki lub elektryki. każda osoba nie posiadająca takiego wykształcenia i wchodząca w interakcje z obiektem, zostanie surowo ukarana jeśli ta nie miała odpowiedniej zgody lub nie należała do personelu klasy D bieżącej udziału w eksperymencie.

Opis:Podmiot to kilka tysięcy skryptów, odwzorowując realny świat pisane we wszystkich językach programowania. Zawarte skrypty opisują wszystkie osiągnięcia we dziedzinach nauki do roku ████. Wszystko co zapisane jest na dyskach służy do stworzenia symulacji prawdziwego świata

Dodatek: Obecnie obiekt jest aktualizowany i wykorzystywany do symulacji rożnego rodzaju ewentualnych zagrożeń czy wypadków (bez udziału SCP czy podmiotów anormalnych). Personel nadal domaga się zgody na dodanie anomalii SCP do bytu wirtualnego świata, by móc symulować reakcję jednego SCP na drugiego bez ewentualnych szkód wywołanych prawdziwym eksperymentem.

O ile nie zaznaczono inaczej, treść tej strony objęta jest licencją Creative Commons Attribution-ShareAlike 3.0 License