półeczka Crimsona

Identyfikator podmiotu: SCP-PL-132

Klasa podmiotu: Safe Euclid

Specjalne czynności przechowywacze: Trzymać w zamkniętym pomieszczeniu o wymiarze 7m x 7m wypełnionym ropą naftową. ściany komory izolacyjnej muszą być wykonane z granitu1. Wymagana grubość ścian pomiędzy 3m do 5m. Obiekt musi być pod stałym nadzorem co najmniej dwóch członków personelu.

Opis: SCP-PL-132 został znaleziony w ████ roku na terenie ████████ i przeniesiony do placówki nr. ██.

SCP-PL-132 przybiera formę humanoida płci żeńskiej o rybim ogonie w otoczeniu wypełnionym związkami 02 lecz zrzuca fałszywą skórę po pojawieniu się ofiary, po czym określany jest mianem SCP-PL-132-1.

SCP-PL-132 osiąga od 2 do 4 metrów długości na podstawie obserwacji dr ████████ ████ oraz licznych operatorów DFO oraz badaczy z DN. Spekulowane jest że długość obiektu zależy od wzrostu i wieku operatora/badacza/personelu klasy D, z którym SCP-PL-132 nawiązuje w danym momencie kontakt.

Znanym zachowaniem SCP-PL-132 jest cichy śpiew w nie zrozumiałym języku. Śpiew ten jest nie groźny Potwierdzono (patrz wypadek z dnia [USUNIĘTO]) że po dłuższym wysłuchiwaniu "śpiewu" osoba nasłuchująca ma niepowstrzymaną chęć wejścia do komory izolacyjnej.

SCP-PL-132 w podstawowej formie ma możliwość porozumiewania się poprzez bezpośrednie połączenie umysłowe ze swoją ofiarą. Obiekt będzie wyglądał jak gdyby mówił tylko dla swojej ofiary (patrz eksperyment z udziałem D-132-pl736m). W zależności od głębokich pragnień ofiary SCP-PL-132 będzie kusił na różne sposoby np.: Bogactwo, magiczne lekarstwo, kontakt seksualny.

SCP-PL-132-1 przypomina trzy metrowego karalucha ze skórą kameleona. Nie posiada ono żadnych znanych zdolności komunikacji i jest formą drapieżniczą.

SCP-PL-132-1 został odkryty w wyniku wypadku z dnia[USUNIĘTO] gdy Dr.████ ███████████ bez wcześniejszej konsultacji lub zezwolenia od kierownika placówki nr.██ dr.██████ ████ wskoczył przez potrójny właz wejściowy na platformę testową wewnątrz komory izolacyjnej. SCP-PL-132-1 w ułamku sekundy wyskoczył z ropy po czym pożarł w całości Dr.████ ███████████ i próbował uciec przez otwarte włazy. Szybka reakcja operatora DFO █████ ██████ doprowadziła do aktywacji systemu awaryjnej blokady i odcięcia części ogona SCP-PL-132-1.

podczas eksperymentu z D-132-pl692f potwierdzono obecność przypuszczanej zdolności regeneracji u SCP-PL-132-1 która uaktywnia się po pożarciu ofiary.

Na ten moment wszelkie badania nad SCP-PL-132 mają zostać zaniechane a każdy członek personelu nadzorującego ma być w towarzystwie psychiatry oraz oraz członka personelu DFO (nie mają oni mieć dostępu do samego w sobie monitora).

Nagranie audio z dnia Incydentu z SCP-PL-132

[równy krok marszowy rozbrzmiewa na stalowym pomoście, po chwili rozbrzmiewają w oddali inne, zdezorganizowane, szybsze kroki]
Operator DFO: Dr. ████ ███████████! Jakiś problem
Dr. ████ ███████████: Ona mnie wzywa poruczniku! Za moment wszystko będzie jasne!
Operator DFO: O czym ty bredzisz? Jaka ona?
[powolny krok zmienia się w trucht]
Dr. ████ ███████████: Syrena nas uleczy! Rozmawiała ze mną! Żadna choroba już nam nie zagrozi!
[nagle rozbrzmiewa alarm otwierania włazu wejściowego do komory izolacyjnej]
Operator DFO: Proszę odsunąć się od tego włazu Doktorze! [dźwięk włączenia radia] Patrol sigma 13 do dowództwa! Mam sytuację zagrożenia ze strony personelu kategorii trzeciej!
[po krótkiej chwili słychać krzyk stłamszony w brutalny sposób. Ponownie rozbrzmiewają kroki na metalowym pomoście. wciskany jest jakiś przycisk w brutalny sposób.]
Operator DFO: Patrol sigma 13 do dowództwa! potrzebuję natychmiastowego wsparcia! Wymagana tymczasowa kwarantanna sektora [ZMIENIONE] !
[w tle rozbrzmiewa alarm kwarantany]
Operator DFO: Coś ty zrobił ████ ███████████

O ile nie zaznaczono inaczej, treść tej strony objęta jest licencją Creative Commons Attribution-ShareAlike 3.0 License