Sandbox wilkolak66

Index » SCP-PL-133

ocena: 0+x

Identyfikator podmiotu: SCP-PL-133

Klasa podmiotu: Euclid

Dead_rabbit%2C_near_Cuckoo%27s_Knob_-_geograph.org.uk_-_1326830.jpg

Zdjęcie zabitego przez obiekt królika

Specjalne Czynności Przechowawcze: Podmiot powinien być przechowywany w pomieszczeniu o wymiarach 8 [m] X 9 [m] X 5 [m] ze ścianami z żelbetonu o grubości 20 [cm] oprócz ściany oddzielającej obiekt od głównego korytarza, która powinna być wykonana z przyciemnianej, pancernej szyby o grubości 25 [cm]. Podłoga pomieszczenia musi być wyściełana trawą z gatunku Poa trivialis o wysokości nie przekraczającej 12 [cm]. Co ważne do pomieszczenia musi być dostarczany tlen przez otwór w suficie. Temperatura w pomieszczeniu ma prawo się wahać między 25 - 3 stopniami Celsjusza. Jeżeli pokój będzie inny i nie będzie podlegać ww. warunkom SCP-PL-133 zacznie wydawać z siebie głośne i uciążliwe skomlenia i próbować uszkodzić wszystkie ściany pomieszczenia.

Światło do pomieszczenia musi być dostarczane za pomocą standardowych, stuwatowych żarówek na przemian gaszonych i zapalanych co 12 godzin. Włącznik powinien znajdować się w głównej dyspozytorni w bloku B-13 .

Pomieszczenie powinno być zaopatrzone w jedną (1) stalową kamienną miskę, na świeżą wodę, którą należy dawać podmiotowi co dwa (2) dni, oraz jedną pluszową zabawkę - brązowego misia zgodnie z [Raport-133-a], którą należy prać przynajmniej raz w miesiącu.

Drzwi do przechowalni powinny być wykonane ze stali nierdzewnej i pokryte dodatkową warstwą utwardniającą, by w razie wystąpienia jakichkolwiek problemów, SCP-PL-133 nie mógł ich uszkodzić. Drzwi powinny zawierać wizjer zamykany od zewnątrz na cztery stalowe kłódki, by przez niego podawać pożywienie. Po [Incydent-133-a] został wprowadzony zakaz wchodzenia do przechowywalni, by podać posiłek stworzeniu.

Wejścia do przechowalni podmiotu musi strzec trzech (3) standardowo uzbrojonych strażników, dodatkowo każdy z nich musi posiadać paralizator na długiej, przynajmniej 1,5 [m], tyczce. W razie usłyszenia wokalizacji przypominających skomlenie do pomieszczenia należy wpuścić przez wentylację gaz uspokajający, po czym wprowadzić do pokoju pracownika klasy D - celem uspokojenia obiektu. Wydawanie takich dźwięków przez podmiot jest bardzo rzadkie. Za każdym razem SCP-133 podchodził do wpuszczonej osoby i łasił się do niej. Każdy, kto nie dotknął i nie pieścił podmiotu zostawał lekko ugryziony - obiekt w ten sposób domagał się pieszczot. Drzwi nie należy otwierać dopóty podmiot nie wyda głośnych pomruków i nie położy się.

SCP-PL-133 musi dostawać dwa razy dziennie porcję około kilograma żywych gryzoni, które należy wpuścić do pomieszczenia za pomocą niewielkiego wizjera w drzwiach przechowalni. Raz w tygodniu do pomieszczenia należy wpuścić królika, by obiekt zaspokoił swoje mordercze instynkty i niedoszło więcej do podobnych incydentów, jak w przypadku [Incydent-133-b].

Celę podmiotu należy przynajmniej raz w miesiącu czyścić z nieczystości pozostawionych przez obiekt, a samą istotę należy wówczas poddać działaniu gazu usypiającego wypuszczanego przez wentylator znajdujący się w suficie.
Czyszczenie celi nie może trwać dłużej niż cztery godziny, a personel do tego oddelegowany musi posiadać standardowe ubranie ochronne oraz maski przeciwgazowe.

UWAGA! Ekskrementy obiektu mają właściwości psychotropowe i nie należy ich wąchać, ani dotykać bez odpowiednich rękawic ochronnych.

W razie ucieczki SCP-PL-133 należy wdrożyć procedurę bezpieczeństwa 067/a.

Opis: SCP-PL-133 to posiadające czternaście kończyn stworzenie wyglądem przypominające psa. Porusza się na sześciu łapach. Obiekt w chwili pisania raportu ma długość 4,6 [m] oraz wagę 180,5 [kg] w kłębie zaś mierzy 1,35 [m]. Łapy rozmieszczone są po obu bokach ciała. Pierwsze cztery pary kończyn wyrastają bezpośrednio z długiej na około 1,5 [m] szyi i podobnie jak pierwsze dwie pary kroczne są zakończone dłońmi z przeciwstawnym kciukiem zdolnymi do silnego uścisku. Wszystkie łapy posiadają tępe ale długie na około 5-7 [cm] czarne pazury. Tylne kończyny kroczne przypominają budową te występujące u zwykłych psowatych i są pokryte szarym, wodoodpornym włosiem podobnie jak reszta ciała z półmetrowym (50 [cm]) ogonem, wyjątkiem są tu jedynie dłonie.

Głowa obiektu ma długość około 50 [cm] i jest pozbawiona sierści. Tkanka na niej występująca w dotyku i właściwościach przypomina żółwią skorupę jednak w przeciwieństwie do niej jest mlecznobiała, poza momentami gdy obiekt maluje ją krwią. Dr. A. ██████ uważa, iż może mieć to coś wspólnego z zachowaniami godowymi, które zaobserwowano w █████. W tkance znajduje się pięć jajowatych otworów. W przednim otworze znajdującym się na końcu pyska znajdują się receptory węchu. Kolejne dwa otwory na przedzie głowy zaopatrzone są w dwie gałki oczne o pionowych źrenicach i dających niewielki poblask złotych tęczówkach. Ostatnie dwa otwory będące na wysokości potylicy są zajmowane przez niezbyt duże ale ruchome małżowiny uszne. Obiekt posiada na prawej z nich niewielki ubytek w kształcie koła o promieniu 3 [mm].

Szczęki zwierzęcia są wyposażone w homodontyczne zęby o długości od 2 [cm] do 7 [cm] zagięte ku gardzieli. Nacisk szczęk obiektu wynosi 107 [kg/cm2].

Obiekt posiada męskie gonady, jak stwierdził jego poprzedni właściciel:

"Nawet nie próbowałem tego bydlaka kastrować, jeszcze mi życie nie zbrzydło."

Pracownicy przebywający z obiektem zobowiązani są uważać na długi około 1,5 [m], roztrojony na końcu, język pokryty śmiertelnie trującą śliną o właściwościach paraliżujących. Testy Dr. A. ██████ wykazały, iż kropla śliny obiektu rozcieńczona w 500 ml wody ma właściwości uspokajające. Szczegóły w [UTAJNIONO].

Wokalizacje jakie obiekt wydaje zbliżone są do kląskania lub terkotania jeżeli istota jest czymś zainteresowana, w razie strachu lub złego samopoczucia dźwięki jakie istota wydaje do złudzenia przypominają skomlenie zwykłego psa, a w sytuacji stresowej obiektowi zdarza się warczeć lub nawet szczekać. W razie wystąpienia dwóch ostatnich wokalizacji należy uruchomić paralizatory celem zapobiegnięciu zdarzeniom podobnym do [Incydent-133-a] oraz [Incydent-133-b]. W dniu 30.08.2███ r. udało się zarejestrować nową wokalizację określoną przez pracowników jako „potępieńcze wycie” szczegóły w raporcie Dr. A. ██████ z dnia 30.08.2███ roku.

Oprócz nietypowego wyglądu obiekt odczuwa przemożną chęć podążania i przebywania z osobami, które niebawem mają umrzeć - określono to za pomocą [test 11-alfa].

Obiektu nie da się nagrać ani sfotografować z nieznanych przyczyn jego zdjęcia są całkowicie zamazane lub pokazują wnętrze przechowalni bez SCP-PL-133 w środku.

Pozyskanie: Obiekt według słów doktora medycyny Ilii ██████████ w roku 19██ r. miał około 2 [m] długości i wagę 83 [kg]. Dr. Ilia ██████████ wykorzystywał go jako wskaźnik, miał on za zadanie pokazywać lekarzowi pacjentów, którymi powinien się zająć najpierw. Jak twierdził znalazł go któregoś dnia przypadkiem w lesie w pobliżu wsi ████████ (województwo Mazowieckie) i przygarnął jako domowe zwierzątko, szczegóły w "Dodatek-133-a". W dniu ██.06.19██ zwierzę przypadkiem dostało się do prowadzonej przez ██████████ przychodni, po czym zaczęło piszczeć w pobliżu postrzelonego żołnierza, po opatrzeniu jego ran przez pielęgniarkę zwierzę porzuciło go i poszło do kobiety cierpiącej na suchoty, która zmarła w pół godziny potem. To wtedy lekarz zadecydował, iż obiekt będzie z nim pracował i wskazywał ludzi najbardziej potrzebujących pomocy.

Pozyskanie obiektu miało miejsce w ████████ (Polska) w dniu ██.██.20██ r. Dr. Ilia ██████████ skontaktował się z Fundacją, a następnie bez większych problemów przekazał swojego podopiecznego, któremu nadał początkowo imię „Pomórnik”. Obiekt z nieznanych przyczyn nadal reaguje pozytywnie na nazwanie go w ten sposób co może świadczyć o dużej inteligencji lub przynajmniej dobrej pamięci słuchowej. W czasie przekazywania Dr. Ilia ██████████ zażądał aby wraz z obiektem została zabrana jego ulubiona zabawka. Był to brązowy pluszowy miś. Po pozyskaniu obiektu Doktorowi Ilii ██████████ podano preparat amnezyjny typu B.

zdjęcie królika pochodzi z wikipedii:http://upload.wikimedia.org/wikipedia/commons/2/20/Dead_rabbit%2C_near_Cuckoo%27s_Knob_-_geograph.org.uk_-_1326830.jpg

O ile nie zaznaczono inaczej, treść tej strony objęta jest licencją Creative Commons Attribution-ShareAlike 3.0 License