Portal

SCP-PL-201

Klasa podmiotu: niezidentyfikowana

Podmiot został uzyskany podczas wykopywania dawnej świątyni Majów. SCP-PL-201 to portal do innego wymiaru w którym nie ma tlenu, ale jest substancja [h3/jp rg+] która umożliwia oddychanie. W środku widać pustą przestrzeń z pomieszczeniami w której znajdują się niezidentyfikowane obiekty nazwane SCP-PL-201 a

Opis: Podmiot to portal do innego wymiaru wyglądający jak woda wisząca na starej ścianie świątyni. Ściana została przeniesiona do placówki.

Opis wnętrza portalu: Niewiadomy. Personel klasy D wyszedł z portalu nie pamiętając co było w środku.

Ochrona SCP-PL-201: Ochrona obiektu najmniejsza 1 ochroniaz przed klatką i 2 w klatce. Dwóch nałkowców obserwujących. Aby dostać się do obiektu potrzebne jest upoważnienie poziomu 2

Dodatek 1

SCP-PL-201-a b i c to różne podmioty w wymiarze SCP-PL-201 poziom zagrożenia: bezpieszny pod warunkiem stosowania sie do reguł.

Notataka: Przy nie uwadze odziału ochrony MTF 32 sektoru SCP-PL-201 b uciekł z klatki siejąc po sobie zniszczenie. W tym zabijając personel. Kiedy podmiot został złapany podano mu podskurnie kliozyntacz klasy A. Następnie wprowadzono go ponownie do portalu.

O ile nie zaznaczono inaczej, treść tej strony objęta jest licencją Creative Commons Attribution-ShareAlike 3.0 License