prace(Agent-Malcolm)
ocena: 0+x
2/200 Poziom 2/200
Zastrzeżone
classified-lv4.svg
Identyfikator: SCP-PL-200
Bezpieczne

"Odpowiedzialność jest czymś, czymś niezwykle trudnym, nie zawsze temu podołamy, ale należy pamiętać żeby się nigdy nie poddawać"

Specjalne Czynności Przechowawcze: SCP-PL-200 ma być podłączony do maszyny zasiewczej (odbiera ona kawałki podmiotu i zasiewa nimi ziemię) która znajduje się w ośrodku ██ (Polska), obiekt ma być traktowany jak jeden z najlepszych pracowników ośrodka ██, ma dostawać co 5 godzin 1,5 litrową butelkę czystej wody (najlepiej źródlanej).
W przypadku zasłabnięcia obiektu należy natychmiastowo zanieść go do skrzydła szpitalnego nr.██, obiekt musi ciągle oddawać cząstki siebie do podłączonej do niego maszyny. W razie sprzeciwienia się obiektu należy podpiąć go do maszyny siłą, podmiot ma możliwość snu przez 6 godzin, zabronione jest przeprowadzanie na podmiocie jakichkolwiek eksperymentów, za złamanie zasad grozi natychmiastowa terminacja.

Opis: SCP-PL-200 jest to humanoidalna kreatura zrobiona całkowicie z liści oraz trawy, mierzy 2,1 [m] oraz waży 75 [kg], podmiot ma pazury, ogon a zamiast głowy ma pysk przypominający głowę jaszczurki. Obiekt zamiast serca i organów wewnętrznych ma wielkie nasiono zwane nasionem wszystkiego, podmiot jest podłączony do maszyny zasiewczej która pobiera soki z nasiona obiektu i wysyła je do roślinności na całym świecie, gdyby obiekt nie był podłączony do maszyny przez co najmniej 18 godzin dziennie to prawie połowa roślinność by wymarła a wraz z nią niektóre gatunki roślinożerców później kilka gatunków mięsożerców. SCP-PL-200 za pomocą swojego nasiona również zasila cały ośrodek ██, obiekt zna mowę ludzką i nawet potrafi się nią posługiwać, według SCP-PL-200 ziemia jest najpękniejszą planetą na jakiej był lecz przez ludzi jest ona niszczona, z tego powodu podmiot nie przepada za ludzmi. SCP-PL-200 został zabezpieczony przez Mobilną Formację Operacyjną Epsilon-1 ("Puszczyki") w █████████ (Polska), obiekt dobrowolnie wsiadł do śmigłowca i oddał się w ręce Fundacji SCP.


Przesłuchanie PL-200-1


Przesłuchiwany: SCP-PL-200
Przesłuchujący: Dr. ██████
<Początek przesłuchania>

Dr. ██████: Cześć SCP-PL-200. Chcę Cię przesłuchać w różnych sprawach, zgadzasz się?

SCP-PL-200: Dobra, zaczynajmy.

Dr. ██████: Więc tak, jesteś teraz przypięty do tej maszyny. Czy to boli jak pobiera z ciebie soki?

SCP-PL-200: Nie. Tak szczerze się cieszę że pomagam tej pieknej planecie żyć, tylko szkoda że ludzie ciągle niszczą tą najpiękniejszą planetę.

Dr. ██████: No niestety. Dobra drugie pytanie. Czy podoba Ci się ośrodek ██?

SCP-PL-200: Jest nawet ładny.

Dr. ██████: Skąd pochodzisz?

SCP-PL-200: Z innego wymiaru który nazywam wymiarem raju.

Dr. ██████: Okej. Dlaczego dobrowolnie oddałeś się w ręce Fundacji SCP?

SCP-PL-200: Bo wiem że tylko wy możecie z moją pomocą utrzymać roślinność.

Dr. ██████: A wogóle, dlaczego jesteś na Ziemi?

SCP-PL-200: Bo chciałem wam pomóc.

Dr. ██████: Dobra ostatnie pytanie. Czy są inne wymiary oprócz mojego i twojego?

SCP-PL-200: Oczywiście, jest ich co najmniej miliard.

Dr. ██████: Dobrze. Dzięki SCP-PL-200, mam nadzieję że jeszcze się spotkamy.

SCP-PL-200: Ja również.

<Koniec przesłuchania>

« SCP-PL-199 | SCP-PL-200 | SCP-PL-201 »

O ile nie zaznaczono inaczej, treść tej strony objęta jest licencją Creative Commons Attribution-ShareAlike 3.0 License