Projekt Incubus
ocena: 0+x

Identyfikator podmiotu: SCP-PL-161
Klasa podmiotu: Euclid
Poziom Zagrożenia: Pomarańczowy

Specjalne Czynności Przechowawcze: Obiekty są przetrzymywanie w obiekcie dedykowanym projektowi Czarne Skrzydło. Obiekty mają być przetrzymywane w standardowych celach dla humanoidów. Po incydencie SCP-PL-161-β Obiekty muszą być przetrzymywane w warunkach które uniemożliwiają im zbliżenie się do żywych istot posiadającej układ nerwowy. W celu zabezpieczenia stworzono specjalne cele w kształcie prostokątnych dziur o wymiarach 1,5m szerokości, 1,5m grubości, 3m wysokości w zbrojonym betonie. Obiekty mają być ubrane w kaftany bezpieczeństwa i zwisać na stelażach, cele mają być wypełnione gazem β-3 który otępia obiekty. SCP-PL-161 mogą być wyciągane z cel pojedynczo tylko na przesłuchania i na karmienie które odbywać się może nie częściej niż raz na dwa tygodnie personelem klasy D z problemami neurologicznymi przez czas nie dłuższy niż 30 (trzydzieści) sekund (więcej w dodatku 01-karmienie). każde inne wyciągnięcie obiektów grozi surową karą.

Opis: SCP-PL-161 wewnętrznie nazywany “Projekt Incubus” są to 4 (cztery) ludzkie obiekty od tej pory nazywanie w kolejności pochwycenia: SCP-PL-161-M, SCP-PL-161-C, SCP-PL-161-G, SCP-PL-161-V określane jako Wampiry Psychiczne. Same obiekty określają się mianem “Rowdy 3”. żywią się energią psychiczną tzn. energią neurologiczną (więcej w logu incydentu SCP-PL-161-γ). Wizualny wiek podmiotów zmienia się w zależności od tego czy obiekt jest świeżo po “posiłku” czy głoduje. Każdy z podmiotów SCP-PL-161 nie odczuwa strachu (albo nie dają tego po sobie poznać).

SCP-PL-161-M(znany również jako Martin) to istota humanoidalna mierząca 183 cm wzrostu przypominająca mężczyznę rasy Kaukaskiej w wieku około 40 lat. Badania wykazały że podmiot urodził się na początku XIX wieku. Podmiot na wolności zazwyczaj stylizuje się na fana muzyki punk-rockowej. Pomiot preferuje walkę kijem baseballowym. SCP-PL-161-M jest uznawany za przywódcę “rowdy 3” przez inne Podmioty SCP-PL-161.

SCP-PL-161-C(znany również jako Cross) to istota humanoidalna mierząca 180 cm wzrostu przypominająca mężczyznę rasy latynoskiej w wieku około 30 lat. Badania wykazały że podmiot jest młodszy od podmiotu SCP-PL-161-M, urodził się w połowie XX wieku. Podmiot z wyglądu przypomina przeciętnego przedstawiciela latynoskich imigrantów w Stanach Zjednoczonych Ameryki, włosy podmiotu są koloru czarnego i układają się w chaotyczną zbieraninę, posiada również zaros w formie lekko zaznaczonej brody i średnich rozmiarów wąsa. Podmiot preferuje walkę Łomem.

SCP-PL-161-G(znany również jako Gripps) to istota humanoidalna mierząca około cm wzrostu przypominająca afro-amerykańskiego mężczyznę w wieku około 30 lat. Według badań podmiot urodził się w połowie XX wieku. Podmiot preferuje używać Młota Budowlanego.

SCP-PL-161-V czyli Jacob Vogel to istota humanoidalna mierząca 173 cm wzrostu, rasy Azjatyckiej w wieku około 30 lat. SCP-PL-161-V zachowuje się dość dziecinnie, Jest najnowszym członkiem Całej grupy. jako Jedyny członek projektu Incubus zarejestrowany jest w █████ dzięki czemu wiemy że urodził się ██ lipca ████ roku. Podmiot preferuje używać kija golfowego jako broni.

Do SCP-PL-161 aktualnie przypisujemy 4 byty:

  • SCP-PL-161-M ”Martin” złapany ████-███-1989 roku
  • SCP-PL-161-C ”Cross” złapany ████-███-1989 roku
  • SCP-PL-161-G ”Gripps” złapany ████-███-1989 roku
  • SCP-PL-161-V ”Vogel” złapany ████-███-1999 roku

Notatka Dr. Bolsius:
Zastanawia mnie czemu czwórka amerykanów postanowiła przyjechać do Polski zamiast zostać tam.

Dodatki:

Incydent SCP-PL-161-β
Dnia ████-███-1991 roku w trakcie rutynowego karmienia nastąpiła usterka mechanizmu zamkowego w celach podmiotów. Obiekty wybiegły z cel i rozpoczęły walkę z każdym napotkanym personelem i demolkę wszystkiego do czego tylko mieli dostęp. po █:██ minutach do bloku więziennego dotarł oddział MTF Kappa-02 stacjonujący w placówce, Obiekty zostały zabezpieczone bez dodatkowych komplikacji. Wszczęto dochodzenie i poczęto modyfikować Specjalne Czynności Przechowawcze dla obiektów SCP-PL-161. Strany i leczenie rannych wywołane przez SCP-PL-161 wynosi █████

Dodatek 01-karmienie:
odżywianie bytów SCP-PL-161 odbywa się poprzez wysysanie energii neurologicznej w trakcie bezkontaktowego zbliżenia żywiciela do podmiotu. Zalecane jest używanie Personelu klasy D z problemami natury neurologicznej ponieważ 1. są wydajniejszym źródłem pożywienia 2. na pewien okres czasu personel klasy D odczuwa "ulgę" od swoich schorzeń.

Log zabezpieczenia SCP-PL-161-β (Bravo)

Podmioty SCP-PL-161-M, SCP-PL-161-C i SCP-PL-161-G zostali złapani i pochwyceni przez oddział MTF Kappa-02 pod dowodzeniem ppłk. Osmunda Priesta w asyście MTF Kappa-01 pod dowodzeniem płk. Scotta Rigginsa w operacji o kryptonimie “Malleus Maleficarum”. Zostali pochwyceni w Województwie Mazowieckim ██ km na ████████ od miasta ████████. w trakcie Akcji SCP-PL-161-M złapał kontakt wzrokowy z strzelcem wyborowym z oddziału MTF Kappa-01 który był ukryty od obiektów na odległości ███ metrów z różnicą wysokości wynoszącą ███ metry. SCP-PL-161-M spojrzał się w jego kierunku strzelca, podniósł ręce do góry i powiedział do SCP-PL-161-C i SCP-PL-161-G żeby nie stawiali oporu i poddali się.
Koniec logu

Komentarz strzelca wyborowego Jacoba R. - Nie jestem w stanie tego opisać słowami ale czułem jakby on nie patrzył na mnie tylko patrzył we mnie.

NOTATKA: Podmioty zrobiły coś czego się nikt z nas nie spodziewał, wiedząc o ich poprzednich zachowaniach myśleliśmy że będą stawiać opór aż nie opadną z sił, jeżeli to możliwe…

Log zabezpieczenia SCP-BW-OO1-ε (Epsilon)

Oddział MTF Kappa-02 “zakonnicy” pod dowodzeniem ppłk. Osmunda Priesta został wezwany do Województwa Warmińsko-Mazurskiego ██ km na ████████ od miasta ███████. Podmiot SCP-PL-161-V został dostrzeżony i zgłoszony przez rodzinę farmerów, kiedy zobaczyli jak SCP-PL-161-V pożywiał się na członku rodziny. Całej rodzinie podano preparaty amnezyjne Klasy █. Podmiot SCP-PL-161-V zdawał wrażenie zdezorientowanego a później przestraszonego kiedy został otoczony przez oddział Kappa-02, Mr. Priest podjął rozmowę z obiektem (cała rozmowa załączona w pliku: Log zabezpieczenia SCP-BW-OO1-ε-02). Obiekt przybrał postawę bojową i zaczął biec w kierunku operatora ██, Podmiot został postrzelony z M-26 Taser █ razy, █ razy porażony za pomocą tarcz balistycznych z obwodem elektrycznym i ██ razu za pomocą pał ogłuszających fundacji. Podmiot zaczął dopiero dawać oznaki bólu bo 17 porażeniach ale i tak walczył dalej. Podmiot udało się unieszkodliwić i przewieźć do placówki Czarnego Skrzydła.
Koniec logu

NOTATKA: Podmiot był zdziwiony informacją o istnieniu innych podmiotów SCP-PL-161 mamy nadzieje że już nie będzie sprawiać takich problemów.

Log zabezpieczenia SCP-PL-161-ε-02
Rozmowa przeprowadzona między ppłk. Osmundem Priestem a bytem SCP-PL-161-V:

MR. Priest: Cześć młody, jestem Osmund Priest ale ludzie na mnie mówią Mr. Priest, jesteśmy tu ponieważ doszły nas słuchy że robisz niepokojące rzeczy na niewinnych ludziach. Powiedź jak się nazywasz?
SCP-PL-161-V: Je-Jestem Vogel, i nie robię nic złego tylko jem, muszę jeść!
MR. Priest: Chodź z nami, tak będzie lepiej, dostaniesz milutki pokoik.
SCP-PL-161-V: Nie dzięki wolałbym nie.
*SCP-PL-161-V przybiera postawę bojową*
Kappa-02-04: Szefie? mogę?
MR. Priest: Zaczynajcie Panowie.
Koniec logu

O ile nie zaznaczono inaczej, treść tej strony objęta jest licencją Creative Commons Attribution-ShareAlike 3.0 License