Sandbox Creepybook
Overhead-Skull-Mask-Skull-Skeleton-Airsoft-Paintball-Caza-Al-Aire-Libre-del-Juego-de-Guerra-Cs.jpg

Kopia Maski SCP-PL-0471

Identyfikator podmiotu: SCP-PL-047

Klasa podmiotu: Euclid

Specjalne Czynności Przechowawcze: Podmiotowi trzeba zapewnić pięć pokoje stylizowane przez Podmiot, sale treningowe oraz pokój sanitarny. W sali treningowej Podmiot ma zostawiać swoją broń2 poza tym ma znajdować się tam strzelnica jedno-osobowa i 2 manekin do walki bronią białą. Przed wejściem do przechowalni znajduje się korytarz, w którym są kamery termowizyjne, czujniki dymu oraz czujniki ruchu. Po korytarzu znajduje się pokój, z którego są trzy przejścia. Kolejno wyjście, wejście do pomieszczenia kontrolnego3 oraz przechowalni. W każdym pokoju muszą znajdować się po dwie kamery. Wszystko co SCP-PL-047 robi ma robić dobrowolnie, jeśli sobie zażyczy ma prawo wyjść z przechowalni oraz odwiedzić wszelkie SCP o dowolnym poziomie dostępu.

Opis: SCP-PL-047 jest humanoidalną istotą wysokości jednego [1] metra i dziewięćdziesięciu [90] centymetrów, waży między 87-93kg, Podmiot odmawia ściągnięcia swojej zbroi czy maski, które nosi4 . Podmiot nosi złotą maskę ,poza tym nosi czarny płaszcz, spodnie typu bojówki również czarne do bojówek nosi pasek z doczepionymi kieszeniami taktycznymi oraz kaburą na rewolwer, buty typu glany, białą bluzkę na ramiączkach przez bluzkę przerzucony jest pas, który zawiera również kieszenie również kaburę na nóż. Poza ubraniem posiada on również torbę, w której trzyma potrzebne przedmioty. Częścią SCP-PL-047 jest jego szafka na broń, której nikt poza nim nie umie otworzyć. Posiada bardzo liczny arsenał broni min. topór dwu ręczny, tomahawk'i, szable, miecze dwuręczne i jednoręczne, sztylety, noże miotane, łuki, kusze, proce, włócznie, tarcze, rewolwery5 oraz █████████.Wiek obiektu szacuje się na ponad █tys. lat, mimo to uważa się za nastolatka ,,przeklętego" nieśmiertelnościom. IQ tej istoty jest bardzo wysokie szacuje się je między 187, a nawet 2646. Istota ta posiada długie za barki brunatne włosy spięte w kucyk7, mimo to Istota twierdzi, że jest mężczyzną.
Anomalne właściwości:

  1. Zabija przez pokazanie twarzy
  2. Posiada nadludzką siłę, wytrzymałość, regeneracje i umiejętność władania każdą bronią8
  3. Szybkość bliską prędkości światła, Obiekt jest wstanie tego używać jedynie przez krótki okres ponieważ cytując ,,jest to nadludzko meczące"
  4. Znajomość wszystkich, również wymarłych, języków9

Dodatki:

Prowadzone przez Dr.████████

O ile nie zaznaczono inaczej, treść tej strony objęta jest licencją Creative Commons Attribution-ShareAlike 3.0 License