Projekt SCP AjDed
ocena: 0+x

Identyfikator podmiotu: SCP-PL-144

Klasa podmiotu: Euclid Ketler

Specjalne Czynności Przechowawcze: Podmiot powinien pozostać w stalowej klatce o wymiarach 2,34x2,55x3,21 metrów. W klatce powinna być zawieszona lampa o mocy 112W lub wyższej o białym świetle, która powinna być wymieniania co 72 godziny lub w razie spalenia. Śmiałkowie, którzy zostali wybrani powinni mieć latarki o tej samej mocy. Klatka jest także obserwowana przez kamerę cyfrową, na ultrafiolet i noktowizyjną (w razie wyłączenia zasilania w klatce lub w budynku). Klatka powinna zostać umieszczona w szczelnym pomieszczeniu z tytanowymi drzwiami o grubości 0,78 metra. Przed drzwiami powinien stać co najmniej jeden funkcjonariusz ochrony. Zmiana warty powinna być co 24 godziny. W razie wyłączenia zasilania w pomieszczeniu lub w całym budynku personel powinien oddalić się, a funkcjonariusze powinni wejść do klatki z latarkami o świetle białym, i świecić obiektowi prosto w oczy. Wstęp do pomieszczenia ma personel klasy 4. lub wyższej. Każdy kto zostanie zraniony przez obiekt lub poczuje ból całego ciała powinien w ciągu 12 godzin zgłosić się w szpitalu budynku i zostać poddany kwarantannie. Jeżeli jednak zraniony personel zgłosi się po 12 godzinach zostanie on wyeliminowany jak najszybciej, by nie rozprzestrzeniał wirusa dalej.

Opis: Obiekt SCP-PL-144 to humanoidalna postać znaleziona 12/03/██ w ███. Jest wysoki na 173 centymetry, z czego najwyższe są jego nogi. Ma dużą głowę oraz długą szyję. Podmiot porusza się szybko i zwinnie. Raport doktora ███ ███ uwzględnia to, że obiekt ma silny światłowstręt. Kiedy podmiot zobaczy światło od razu próbuje się ukryć przed nim. Jednak wniosek testu PL14401 z dnia ██/██/███ stwierdził, że obiekt drażni światło białe.
Test PL14401

Tester: Dr ███ ███
Procedura: Zmiana barwy światła co 30 sekund i sprawdzanie reakcji obiektu SCP-PL-144
Rezultat: Obiekt SCP-PL-144 kryje się od światła o barwie białej
Wniosek: Światło białe drażni obiekt SCP-PL-144

Obiekt w ciemności zachowuje się dziwnie. Zaczyna wytwarzać zapach przypominający amoniak. Zaczyna także uderzać w drzwi z dużą siłą. Przesłuchanie rolnika z ███, dowiodło o ranieniu zwierząt z gospodarstwa i zjadaniu zwłok po 22 godzinach. Zwierzęta ginęły w ciągu 15 godzin w strasznych męczarniach.

Przesłuchiwany: Mariusz ███

Przesłuchujący: Sierżant ███ ███

Wstęp: Przesłuchanie dotyczące obiektu SCP-PL-144

<Dzień: ██/██/███, wtorek>

Przesłuchujący: Czy widział pan jak "to coś" zjadało pańskie zwierzęta?

Osoba: Widziałem raz, przed północą usłyszałem dziwne krzyki z

<Koniec logu, (opcjonalna informacja o czasie)>

Podsumowanie:

O ile nie zaznaczono inaczej, treść tej strony objęta jest licencją Creative Commons Attribution-ShareAlike 3.0 License