Projekty Skipów Furia512

Identyfikator podmiotu : SCP-PL-201

Klasa podmiotu : Bezpieczne

Specialne Czynności Przechowywawcze : Wszystkie instancje SCP-PL-201 należy przechowywać w Standardowej Szafce Przechowywawczej klasy B. Co miesiąc należy poddać oględzinom wszystkie podmioty pod względem możliwej rdzy lub usterek. Gdy jakakolwiek rdza lub usterka zostanie odkryta, obiekt należy jak najszybciej poddać konserwacji. Dostęp do podmiotów jest możliwy tylko naukowcom od poziomu 2 wzwyż. Zmieniono. Patrz : Dodatek SCP-PL-201-A

Opis : SCP-PL-201 to komplet 6 pozornie srebrnych szwajcarskich zegarków wieszanych niczym naszyjnik na szyję. Obudowa zegarków jest zrobiona z niezwykle twardego materiału o nieznanym składzie, wyglądem przypominającym srebro. Wnętrze zegarków po otworzeniu obudowy zrobione jest niczym normalny zegarek firmy █████, które nie mają właściwości anomalnych i mogą ulec normalnym uszkodzeniom. Na tarczy każego z zegarków zamiast cyfr napisanych jest 5 cyfr.Są to : 10,5,0,5,10 w dokładnie tej kolejności. Cyfry zaczynają się od miejsca, gdzie jest liczba 10, a kończą, gdzie normalnie byłaby 2. Reszta tarczy jest pusta. Warto zaznaczyć, że każdy egzemptlarz zegarka posiada tylko jedną wskazówkę,która blokuje się, gdy posiadacz chciałby ustawić ją na całkowicie pusty obszar tarczy zegarka. Z góry zegarków widoczne jest w pełni sprawne pokrętło, którym można zmienić ustawienia wyżej wspomnianej wskazówki, jak i jeden guziczek.
Każdy zegarek domyślnie ustawiony jest na zero, jednak gdy po założeniu jakiegoś z nich na szyję, zmienieniu pokrętłem ustawienia i kliknięciu guzika, osoba używająca go natychmiast postarzeje się lub odmłodnieje w zasięgu od 10 lat wstecz, do 10 lat wprzód. Po kliknięciu guzika, gdy obiekt jest ustawiony na zero lub zdjęciu go, posiadacz zegarka wraca do stanu sprzed jego założeniem.

Pozyskanie : Obiekty zostały zidentyfikowane przez agenta White'a w zbiorach znanego zegarmistrza █████████ podczas jego urlopu, który spędzał on w Zakopanem. Zabezpieczenie obiektu obyło się bez strat w ludziach ani w cywilach, a na samym Zegarmistrzu zastosowano preparat amnezyjny klasy A. Instancje SCP-PL-201 zostały potem przetransportowane do Ośrodka 10 bez żadnych większych problemów.

Dodatek SCP-PL-201-A :
Z powodu wielkich nadużyć na instancjach SCP-PL-201 z rąk starszego personelu,wobec, od teraz dostęp do jakiejkolwiek instancji SCP-PL-201 wymaga pozwolenia na piśmie dwóch naukowców na poziomie przynajmniej 4. W razie kolejnych nadużyć na naukowcach zamieszanych w tą sprawę zastosowane będą poważne środki dyscyplinarne. Nie, Dr. Allamo, to, że "Chcesz poczuć się znów młodo" nie zwalnia cię z posiadania pozwolenia. -Dr. Grann

O ile nie zaznaczono inaczej, treść tej strony objęta jest licencją Creative Commons Attribution-ShareAlike 3.0 License