Propozycja SCP-PL-9666 Himiko

Identyfikator podmiotu: SCP-PL-9666

Klasa podmiotu: Euclid Keter

Specjalne Czynności Przechowawcze: SCP-PL-9666 należy przechowywać w hermetycznej celi z betonu o ścianie szerokości 10 [m] i wysokości 6 [m].
Ściany celi SCP-PL-9666 muszą być dodatkowo pokryte pięcio-centymetrową warstwą kwasoodpornej stali.
W pomieszczeniu muszą się znajdować co najmniej dwa urządzenia nagrywające oraz czujnik zmiany ciśnienia.

Opis: SCP-PL-9666 to humanoid mierzący mniej więcej 1,30 [m], podmiot swoim wyglądem bardzo przypomina ludzką kobietę rasy azjatyckiej.
Skóra podmiotu ma kolor brudnej bieli z licznymi ciemno czerwonymi plamami na całej powierzchni ciała.
SCP-PL-9666 nie posiada owłosienia poza głową, gdzie na jej górnej oraz tylnej części stwierdzono długie czarne włosy przypominające swoim wyglądem ludzkie i sięgające aż do stóp podmiotu przy pełnym wyprostowaniu.

Palce kończyn górnych SCP-PL-9666 odbiegają od normy ludzkiej, są nienaturalnie długie (każdy palec podmiotu mierzy około 55 [cm]) i posiadają gruczoły które wydzielają niezbadany wcześniej przeźroczysty płyn o właściwościach zbliżonych do kwasu siarkowego.
Oczy podmiotu są pozbawione pigmentu.
Jesteśmy jednak w stanie stwierdzić że SCP-PL-9666 nie jest ślepy, inne szczegóły związane z wyglądem i ███████████ odpowiadają ludzkim.
SCP-PL-9666 ████████ obecność wyższych funkcji mózgowych, jest traktowany jako obiekt ████████ (na chwilę obecną nie jesteśmy w stanie stwierdzić czy podmiot ███████ ludzką mowę)

SCP-PL-9666 jest niezwykle agresywny względem każdego kto wejdzie z nim w bezpośredni kontakt wzrokowy trwający dłużej niż dwadzieścia (20) sekund (osoba która stanie się cele podmiotu będzie od tej chwili oznaczona jako SCP-PL-9666-1).
Obiekt po wydaniu z siebie odgłosu który został opisany jako " skrzeczenie połączone z duszeniem się i wrzaskiem " zacznie biec w kierunku SCP-PL-9666-1 przy użyciu kończyn dolnych oraz górnych z prędkością od 50 [km/h] do ███ [km/h] i najprawdopodobniej jest to zależne od faktu czy SCP-PL-9666-1 podjął próbę ucieczki czy nie.
Po dotarciu do SCP-PL-9666-1 podmiot brutalnie zabije SCP-PL-9666-1 najczęściej poprzez [USUNIĘTO], po zlikwidowaniu SCP-PL-9666-1 obiekt usiądzie w siadzie skrzyżny przed zwłokami SCP-PL-9666-1 i zacznie wydawać z siebie odgłosy opisane jako " duszeniem się gęstym płynem ".
Ten stan rzeczy będzie trwał dopóki SCP-PL-9666 nie wejdzie poraz kolejny z kimś w bezpośredni kontakt wzrokowy trwający dłużej niż dwadzieścia (20) sekund.

Podmiotu zmieni swoją reakcje względem SCP-PL-9666-1 pod warunkiem że będzie to osoba płci damskiej rasy Azjatyckiej .
Wówczas obiekt zignoruje SCP-PL-9666-1 (na razie nie jesteśmy w stanie wyjaśnić z czego to wynika)

Nie istnieją W tej chwili nie znamy możliwości, która byłaby w stanie zatrzymać ani zranić SCP-PL-9666.
Obiekt wskazuje niezwykłą odporność na obrażenia.

SCP-PL-9666 przeklasyfikowany na Keter dnia █/██/████ po serii incydentów z przełamaniem zabezpieczeń.

Dr ██ ███ utworzyła petycję celem natychmiastowego przetransportowania i stałego przechowywania SCP-PL-9666 w placówce w północnych ███████.

O ile nie zaznaczono inaczej, treść tej strony objęta jest licencją Creative Commons Attribution-ShareAlike 3.0 License