Raport Scp
ocena: 0+x

Identyfikator podmiotu: SCP-PL-6113

Klasa podmiotu: Euclid

Specjalne Czynności Przechowawcze:
Współczesne znane środki przechowywania obiektu 6113 nie wystarczają, a jego skuteczne zneutralizowanie jest niemożliwe. Lecz pomimo tego aktualnie podmiot znajduje się w ośrodku ██, z którego wszystkie inne podmioty zostały przetransportowane. Obecnie jesteśmy w trakcie przebudowy ośrodku ██ pod kryteria Scp 6113.

Opis Podmiotu:
Podmiot to "papka" z mięsa o humanoidalnym podłożu i zarysie podstawowej ludzkiej mimiki. Głównym znanym celem instancji jest "zebranie" wszelkiego ludzkiego mięsa w pobliżu i przyłączenie go do swojego masy, następnie w takim mięsie zatrzyma się proces rozkładu. Podmiot przejawia wiele paranomalnych zdolności takich jak. wyczuwanie ludzkiego mięsa, możliwość samo eksplozji (dzieje się to wtedy gdy utraci 75% swojej początkowej masy), kazda osoba na terenie ośrodka ██ czyli w promilu około ██km będzie chciała dotrzeć do scp 6113 gdy będzie coraz blizej ten efekt będzie się zwiększał az do momentu gdy dobrowolnie zostanie zabity przez podmiot, w każdej cząstce mięsa przyłączonego do scp 6113 znajduje się własna świadomość przez co nawet jedna cząstka mięsa potrafi się zregenerować i powrócić do stanu sprzed utracenia masy ciała. Nie znane są inne specjalne właściwości instancji, lecz zaobserwowano różne, wręcz dziwne przypadki smierci personelu. Podmiot wydaje się świadomy w jakimś stopniu i reaguje na pracowników fundacji z wzmożoną agresją oraz determinacją do zabójstwa personelu.
Dodatek-01
Scp 6113 ma zostać niezwłocznie poddany terminacji, wszelkie starania personelu z ośrodka ██ mają być skoncentrowane na podmiocie.
Rada 05

O ile nie zaznaczono inaczej, treść tej strony objęta jest licencją Creative Commons Attribution-ShareAlike 3.0 License