Radioactive [] Prace []
ocena: 0+x

Identyfikator podmiotu: SCP-PL-134

Klasa podmiotu: Euclid

Specjalne Czynności Przechowawcze: SCP-PL-134 są zamknięte w pomieszczeniu o wymiarach 10[m] : 8 [m] , ściany zbudowane są z wzmocnionego stalą betonu o łącznej grubości co najmniej 35 [cm]. Wejście do pomieszczenia chronione jest stalową bramą . W pomieszczeniu powinna być utrzymywana temperatura 15 [C] po przez system grzewczy w razie awarii elektryczności powinien zostać aktywowany zapasowy system grzewczy które bez dostępu do prądu może działać przez 24 [h] w tym czasie usterka powinna zostać naprawiona .Dostęp do obiektu ma personel Poziomu 3 lub wyższego . Wszelkie testy przeprowadzane są za zgodą personelu o poziomie 4 lub wyższym. Pomieszczenie powinno być chronione przez przynajmniej 3 strażników uzbrojonych w wyrzutnie siatek oraz broń z strzałkami usypiającymi.

Opis: SCP-PL-134 to organizmy które budową przypominają █████. Obiekty poruszają się na 4 łapach ,posiadają ostre kły i szpony które są w stanie przebić stalową blachę.Organizmy posiadają śnieżno białe "Futro", z ich ciał wystają kolce o przezroczystym kolorze . Obiekty które wchodzą w skład SCP-PL-134 podzielone są na :

 • SCP-PL-134-1 ,
 • SCP-PL-134-2 ,
 • SCP-PL-134-3,
 • SCP-PL-134-4,
 • SCP-PL-134-5 .

SCP-PL-134-1 jest największym osobnikiem w grupie i prawdopodobnie jest również przywódcą stada . Byty wydają się współpracować ze sobą i słuchać poleceń SCP-PL-134-1.
Obiekty są w stanie osiągnąć prędkość 88 [km/h] .Niemożliwe jest sprawdzenie czy obiekty posiadają jakiekolwiek organy wewnętrzne. Obiekty są w stanie spowodować zamrożenie części ciała ofiary oraz wytwarzają zimno które dochodzi do -40 [C] . Obiekty najwyraźniej są w stanie sparaliżować swoje ofiary chociaż obecnie jesteśmy w stanie jednoznacznie potwierdzić w jaki sposób. SCP-PL-134 są w stanie zarazić każda ugryzioną osobę wirusem , objawy wirusa :

 • Jeśli nie zostanie udzielona profesjonalna pomoc lekarska
 • W ciągu pierwszej godziny : pojawia się gorączka której towarzyszą nudności i bóle mięśni.
 • W ciągu 12 godzin : pojawiają się pierwsze drgawki , ofiara powoli traci świadomość
 • W ciągu doby : Płuca przestają pracować , powolnie dochodzi do śmierci mózgu.
 • Od 1,5 - 3 dni od wystąpienia pierwszych objawów dochodzi do rozkładu ciała .
 • Ofiara umiera od 2 do 3 dni w okropnych mękach.

Byty zostały odnalezione 29 km na północny-zachód od miejscowości ████████████ w województwie ████████████ . Rok odnalezienia ████-██-██ . W trakcie pozyskiwania nie objawiały agresji doszło jedynie do zranienie jednego z agentów przez nieodpowiednie obsługiwanie pojazdów placówki.

Zachowanie: Obiekt nie zachowuje się agresywnie wobec pracowników personelu dopóki nie poczuje się zagrożony. Obiekty zachowują się agresywnie jeśli jeden z bytów zostanie zraniony, będą agresywne dopóki osoba odpowiedzialna za zranienie nie zostanie wyeliminowana nie minie od 20 [min] do 480 [min] . W tym czasie kategorycznie zabrania się utrzymywania jakiegokolwiek kontaktu z obiektami.

Dodatki:
Log Testowy 1-135-A

Tester: D-4431
Prowadzący: Dr.███████
Przebieg: Klasa D została wprowadzona do celi przechowawczej SCP-PL-134 . Klasa D zaatakowała SCP-PL-134-3 , obiekty w chwile zareagowały na agresje ze strony człowieka i rzuciły się na D-4431 , obiekty rozrywały jego ciało a następnie ████████ jego █████ , po ok. 15 minut Klasa-D leżała w kałuży krwi z rozerwaną klatką piersiową i brzuchem. Po 45 minutach agresja u SCP-PL-134 ustąpiła . Do Celi wszedł personel Klasy-D i wyniósł martwego już D-4431 .

Moja pierwsza praca proszę o krytykę na forum !
http://scp-wiki.net.pl/forum/t-10238824/szkic-scp-pl-134

O ile nie zaznaczono inaczej, treść tej strony objęta jest licencją Creative Commons Attribution-ShareAlike 3.0 License