sanbox kuturina
ocena: 0+x

Identyfikator podmiotu: SCP-PL-193

Klasa podmiotu: Keter Bezpieczne

Specjalne Czynności Przechowawcze:
Kiedy zostanie odnaleziona nowa lokalizacja SCP-PL-193 z najbliższego ośrodka Fundacji musi zostać wysłany w pełni uzbrojony oddział MFO. Jego zadaniem będzie zabezpieczyć wejście do budynku w którym obecnie znajduje się 193 w taki sposób by nikt nie mógł do niego wejść ani wyjść, a także odnalezienie, skonfiskowanie i przekazanie ośrodkowi 10 wszystkich instancji SCP-PL-193-2. Należy też podać najsilniejsze dostępne środki amnezyjne każdemu kto wszedł w kontakt z SCp-PL-193

Budynek w którym obecnie znajduje się obiekt musi być otoczony ogrodzeniem wykonanym z metalu o wysokości dwóch metrów. Ogrodzenie musi znajdować się standardowo pod napięciem pięćdziesięciu volt (50V) z możliwością zwiększenia go dziesięciokrotnie. Ogrodzenie musi posiadać dwa (2) wejścia. Pierwszym z nich jest standardowa furtka z przodu budynku, a drugim z nich brama wjazdowa na jego tyłach. Przy każdym wejściu znajduje się budka, w których znajduje się na raz jeden z członków MFO z najbliższego ośrodka ucharakteryzowany na zwykłego stróża. W budce ma znajdować się ukryty skład z bronią oraz regulator napięcia. Zmiany strażników powinny odbywać się co osiem (8) godzin.
Codziennie rano na tył budynku musi przyjechać samochód dostawczy prowadzony przez pracownika klasy D. W samochodzie musi znajdować się co najmniej jeden pracownik Fundacji o co najmniej drugim poziomie upoważniania, trzech (3) pracowników klasy D oraz jeden uzbrojony członek MFO. W samochodzie muszą znajdować się przebrania na halloween oraz stroje karnawałowe odpowiadającym tym odebranym z obiektu. Instancje SCP-PL-193-2 mają być odebrane z obiektu i przetransportowane do ośrodka 10 gdzie mają być testowane, składowane, a jeśli zajdzie taka potrzeba niszczone.
Co tydzień do obiektu musi być przydzielany co najmniej jeden (1) pracownik klasy D, który od tego momentu stanie się bytem zwanym jako SCP-pl-193-1. Uwaga z racji na właściwości obiektu pracownicy klasy D przydzielani do funkcji SCP-PL-193-1 muszą wiedzieć jak najwięcej o samym obiekcie.
Z racji na swoje zdolności anomalne obiekt musi dalej funkcjonować.

Opis:
SCP-PL-193 jest to działający przez cały rok oraz cała dobę sklep oraz wypożyczalnia przebrań Halloweenowych oraz karnawałowych znajdująca się w [USUNIĘTO] w Polsce. Obiekt wykazuje wiele zdolności anomalnych. Pierwszą z nich jest świadomość o nim. Każdy kto wejdzie z nim w kontakt nigdy nie zapomni o obiekcie. Środki amnezyjne nie działają lub działają przez kilka dni od podania. Co więcej zamknięcie obiektu powoduje niepokoje społeczne, które mogą przerodzić się w zamieszki.. W związku z tym Fundacja zmuszona jest do prowadzenia SCP-PL-193 pod ścisłą kontrolą.
Druga zdolność anomalna pływa na pracowników obiektu zwanych dalej SCP-PL-193-1. Efekt ten jest tym potężniejszy im mniej SCP-PL-193-1 o nim wie. Pracownicy obiektu twierdzą, że pracują tam całe życie i są mu dozgonnie wierni, okazują też anomalne poziomy pracoholizmu objawiające się brakiem spożywania posiłków oraz brakiem snu przez cały okres pracy w 193.. Nie jest wiadome co się dzieje z ciałami zmarłych 193-1. Efekt ten łagodnieje wraz z wzrostem wiedzy o naturze obiektu. Z obecną przekazaną wiedzą 193-1 pozwalają jedynie na podmianę strojów. Niewiadome jest czy wiedza fundacji o obiekcie nie jest jeszcze pełna czy też obecny poziom lojalności 193-1 jest tym minimalnym.
Kolejną zdolnością anomalną jest produkcja anomalnych przebrań zwanych dalej SCP-PL-193-2. Instancje przekazują swoje zdolności tylko i wyłącznie kiedy są założone. Przed założeniem ani po zdjęciu nie wykazują, żadnych zdolności. Badania wykazały, że ich skład nie różni się niczym od ich odpowiedników nieanomalnych. Anomalna zdolność 193-2 polega na przekazaniu osobie ich noszącej umiejętności jak i cech postaci jaką przedstawiają. Badania nie wykazały wpływu przebrania na psychikę. 193-2 ma pływ na psychikę przy dłuższym noszeniu jeśli portret psychologiczny postaci i noszącego są zgodne. Zakazane też zostały testy na pracownikach klasy D bez zgody oraz nadzory pracownika z co najmniej czwartym poziomem upoważnienia. Patrz log incydentu SCP-PL-193-2-X

Log incydentu SCP-PL-193-2-X

O ile nie zaznaczono inaczej, treść tej strony objęta jest licencją Creative Commons Attribution-ShareAlike 3.0 License