Sandbox miki8522
ocena: 0+x

Identyfikator podmiotu: SCP-PL-127

Klasa podmiotu: Bezpieczne

Specjalne czynności przechowawcze: Obiekt powinien być przechowywany w pojemniku około 50cm x 30cm . Personel sprzątający po wyjściu z przechowalni musi zostać poddany rewizji i zbadany pod kątem zdrowia psychicznego. Niezastosowanie się personelu do wyżej wymienionych zasad, będzie skutkować degradacją.

Opis: SCP-PL-127 to karabin maszynowy Browning wz. 1928 kaliber 7,92 mm o długości 50cm. Nienaturalne zachowanie obiektu jest widoczne po załadowaniu magazynka, gdy jakakolwiek ilość amunicji(działającej, lub nie działającej) zostanie włożona do obiektu, zostanie ona powielona do nieskończoności, amunicję w magazynku można zredukować za pomocą przycisku, który nie został wbudowany w innych egzemplarzach tej broni. Do obiektu można włożyć puste lub pełne naboje: ostre, "ślepe" i amunicję wybuchową. Odkryto również drugą aktywność anomalną, jeśli ktokolwiek będzie trzymał karabin dłużej niż piętnaście minut, zacznie oddawać niekontrolowane strzały we wszystkie strony bez wyraźnej przyczyny i wykrzykiwać patriotyczne hasła, np:"Za wolną Polskę!". Osobom, które trzymały karabin należy jak najszybciej podać preparat amnezyjny klasy B. Jeśli jednak nie dojdzie do aplikacji, po około siedmiu minutach od styczności z obiektem na ciele osoby, która miała w ręku karabin zaczną się pojawiać rany postrzałowe.

Przedmiot znaleźli archeologowie na plaży w ███. Szacowany wiek obiektu, to siedemdziesiąt trzy lata. Obiekt umieszczono w muzeum Westerplatte, po czym przekazano Fundacji po niefortunnej zabawie dwójki dzieci archeologa, gdy odkryto, że karabin nadal działa. Ojciec dwójki zeznawał, że w magazynku znaleziono tylko cztery naboje i to pozbawione prochu strzelniczego, jednak, po otwarciu zasobnika odkryto, że amunicji nie da się policzyć, jest jej zbyt dużo. Obecnie obiekt znajduję się w ośrodku 3.

O ile nie zaznaczono inaczej, treść tej strony objęta jest licencją Creative Commons Attribution-ShareAlike 3.0 License