Sandbox PolskiRumun
ocena: 0+x
baza-z-drewniana-okladka-25-x25-bz34.jpg

Prace trwają
Identyfikator podmiotu: SCP-PL-168 "Autobiografia"

Klasa podmiotu: Bezpieczne

Specjalne Czynności Przechowawcze:Podmiot nie wymaga specjalnych czynności przechowawczych ani innych zabezpieczeń ,został znaleziony na ławce w parku przez Dr.███████ który spacerował z żoną i dziećmi. Gdy tylko zauważył jego paranormalne właściwości przywiózł go do placówki na szersze zbadanie. Kontakt z podmiotem może mieć personel z drugim poziomem upoważnienia lub wyższym. Podmiot znajduje się w biurku Dr.███████ i każdy z upowarznieniem poziomu drugiego lub wyższego może go pożyczyć na maksymalnie 24 godziny za zgodą Dr███████ i ustną umową że się go nie wyniesie poza placówkę. W przypadku nie oddania SCP-PL-XX w ciągu 24 godzin jedyną karą jest pouczenie od Dr.███████ ,a w przypadku odnotowania wyniesienia poza placówkę karą jest rozmowa z Dr.███████ oraz brak możliwości ponownego pożyczenia.

Opis: SCP-PL-168 jest 64-o kartkowym notesem w linie którego okładki wykonane są z drewna akacjowego. Wymiary podmiotu wynoszą 25cm/25cm. Marka oraz data wyprodukowania są nieznane prócz bardzo dokładnie wyciętego kodu kreskowego na prawej okładce ,po zeskanowaniu kodu na urządzeniu wyświetli się cena wynosząca 4,50 zł oraz imię i nazwisko "posiadacza". "Posiadaczem" można się stać wyrywając uzupełnione kartki oraz wpisując swoje imię i nazwisko.
Jeżeli "posiadacz" sam wyrwie kartki przestanie być "posiadaczem". Wyrwane kartki powrócą po 5 do 20 minut ,ale nie będzie na nich nic zapisane. Po pojawieniu się kartek osoba która wpisała swoje imię i nazwisko staje się oficjalnie "posiadaczem". Po pięciu minutach od pojawienia się wyrwanych kartek ,na pierwszej stronie zostaną zapisane wszelkie dane "posiadacza" ,imię ,nazwisko ,miejsce zamieszkania ,data urodzenia ,kraj pochodzenia ,stan cywilny ,cechy charakteru oraz bardzo dokładny opis zewnętrzny. Na następnych stronach na bieżąco będą zapisywane wszelkie poczynania "posiadacza" tak jakby ktoś pisał książkę ,a głównym bohaterem był "posiadacz". Styl w jakim są zapisywane poczynania "posiadacza"zależą od jego cech charakteru. Podmiot jest odporny na wszelkie uszkodzenia.

Dodatek:1.Z nieznanych przyczyn wszelkie słowa ,cyfry i znaki zapisane za pomocą jasno błękitnego tuszu lub atramentu od razu wyparują.
2.Jedyna osoba która może wynieść SCP-PL-168 to Dr.███████

SCP-PL-168-1 "Pisarz"

Opis:Podczas wykonywania zdjęć SCP-PL-168 aparatem cyfrowym Dr.███████ zauważył obecność SCP-PL-168-1. SCP-PL-168-1 jest niezwykle chudą humanoidalną istotą o nienaturalnie długich kończynach i nieproporcjonalnie krótkim tułowiu. Rozpiętość ramion wynosi 2m natomiast długość nogi to 110cm. Nie można go dotknąć gdyż może przenikać przez dowolne obiekty. Kolor skóry SCP-PL-168-1 to brąz zmieszany z czernią.
SCP-PL-168-1 podąża na "posiadaczem" i zapisuje w swoim notesie to co ma się znaleźć w SCP-PL-168. Notes SCP-PL-168-1 wygląda identycznie jak SCP-PL-168 ,to co zapisze w notesie od razu pojawia się w SCP-PL-168. Wszystko zapisuje za pomocą palca wskazującego prawej ręki ,którego końcówka nie posiada skóry ,bo to jest po prostu odsłonięty paliczek którego końcówka jest pokryta substancją koloru zależnego od tego jakim kolorem "posiadacz" zapisał swoje imię.

Dodatek:1.SCP-PL-168-1 można jedynie zobaczyć używając aparatu bądź kamery cyfrowej.
2.Po odkryciu SCP-PL-168-1 częstotliwość pożyczania SCP-PL-168 zmalała.

O ile nie zaznaczono inaczej, treść tej strony objęta jest licencją Creative Commons Attribution-ShareAlike 3.0 License