Sandbox theKOXpoland oraz polskiwilk2000

Identyfikator podmiotu: SCP PL–127 "Jack"
Klasa: Euklid
Poziom zabezpieczeń: 3
Specjalne Czyności Przechowawcze: SCP – PL – 127 znajduje się na zamkniętym terenie [usunięto], pilnowanej przez agentów SCP, ubranych w strój tamtejszej straży. Naukowcy mogę przebywać na teranie obiektu, jedynie pod ochroną dwóch ochroniarzy z karabinem z silnym środkiem usypiającym. Zabrania się wprowadzanie do przechowywali jakichkolwiek zwierząt. (dopisek: zwłaszcza psowatych) Podmiot należy karmić ok. 10 kg surowego mięsa dowolnego gatunku co miesiąc (dopisek: najlepiej ludzkie, nigdy psowatych). W razie uwolnienia się obiekt, zależy zamknąć cały ośrodek i wysłać odział szybkiego reagowania uzbrojony w karabiny z silnym środkiem usypiającym. Po zabezpieczeniu obiektu, wszyscy którzy znajdowali się w ośrodku, wliczając w to odział szybkiego reagowania, muszą zostać umieszczeni w strefie kwarantanny pod obserwacją braku objaw zarażenia się od SCP – PL – 127 (obserwacje do miesiąca). Obiekt może opuszczać swoją przechowywanie, jedynie za zgodą doktora i pod stałą obserwacją dwóch agentów.
Opis: SCP – PL – 127 lub Jack (Podmiot prosi o nazywanie go Jack), to istota wyglądem przypominająca krzepkiej budowy europejskiego nastolatka w wieku ok. 15 lat. Ma czarne proste, krótkie włosy i niebieskie oczy. Obiekt nosi czarny skórzany kubrak i spodnie. Podmiot uzbrojony jest we włócznie z mahoniu, zakończoną grotem ze srebra. Jack wykazuje wyostrzone zmysły, zwiększoną siłę i sprawność fizyczną. Jeśli obiekt w którym znajduje się SCP – PL – 127 zajdzie się zwierzę, zacznie polować. Podczas polowania będzie starać się odseparować swój cel. Po odizolowaniu ofiary, podmiot zaatakuje. Jack najczęściej zabija poprzez przebicie serca włócznię. Po zabiciu swojej ofiary, oprawi ją. Zabierze mięso i kości, resztę zostawi. Po tym wznowi polowanie lub schowa łupy. Gdy w okolicy zajdzie się jakikolwiek psowaty, SCP – PL – 127 przejmie nad nimi kontrolę i będzie starać się uwolnić dzięki nim. Po odseparowaniu zwierzęta SCP – PL – 127 traci kontrolę nad nimi. Gdy podmiot będzie ciężko rany lub będzie pełnia księżyca, rozpocznie przemianę. Podczas przemiany wydłużają się jego kończyny i pojawiają się uszy, ogon i pysk, a całe ciało porastać sierść, podobna do jego włosów. Po przemianie, stanie się agresywny i będzie starać się zabić pozostałe zwierzęta, a umiejętność kontrolowania psowatych stanie się silniejsze. W razie przemiany należy użyć silnych środków usypiających. Po podaniu wystarczającej ilości środków, podmiot zaśnie i wróci do poprzedniej formy. Po obudzeniu się, wróci do polowania.
Pozyskanie:
SCP – PL – 127 został pochwycony, gdy do organizacji doszły zgłoszenia o wilkołaku w lesie Białowieskim. Gdy Agent [usunięto] został wysłany by przechwycić obiekt. Siedem dni później, agent Adam wrócił do ośrodka z SCP – PL -127. Zauważono, że agent ma na dłoni ślad po ugryzieniu. Po miesiącu agent Adam przemienił się w, jak to opisał później SCP – PL – 127, wilkołaka, desygnowanego SCP – PL -127 – 2. Agent został wytropiony i zabity przez SCP – PL -127. Po tym obiekt zgłosił chęć do rozmowy z naukowcami. W zamian obiekt poprosił o wydzielenie mu części lasu jako jego własny teren. Rozmowa w dokumencie SCP – PL – 127 – A i B.
Dokument SCP – PL – 127 – A:
Przesłuchiwany: SCP PL -127
Przesłuchujący: Dr. ███████
Wstęp: SCP PL - 127 Siedzi w pomieszczeniu z stołem i dwoma krzesałam po dwóch stronach. Do pomieszczenia wchodzi Dr. ███████.
Doktor ███████: Więc SCP – PL – 127…
SCP – PL – 127: Doktorze. Proszę mów mi Jack.
Doktor ███████: Dobrze, Jack. To co chciałeś nam powiedzieć?
SCP – PL – 127: Agent, którego zabiłem… Przemienił się z powodu mojej klątwy.
Doktor ███████: Klątwy?
SCP – PL – 127: Tak klątwy. (Głęboki wdech) Kiedyś polowałem na potwory. Podczas polowania na wilkołaka, przemienił mię w jednego z nich. Od tego minęło już sześć tysięcy lat.
Doktor ███████: Sześć tysięcy lat?
SCP – PL -127: Od kiedy mnie ugryzł nie starzeje się już. Przez ten czas udało mi się zabić wszystkie wilkołaki.
Doktor ███████: Jest pan pewien?
SCP – PL – 127: Tak. Jestem ostatnim wilkołakiem. No chyba, że kokoś ugryzę.
Doktor ███████: Czemu przemieniasz ludzi?
SCP – PL – 127: Nie robię tego specjalnie. Jak mówiłem wcześniej jestem przeklęty. Czasami przemieniam się w wilkołaka i atakuje ludzi.
Doktor ███████: Kiedy się przemieniasz?
SCP – PL – 127: Podczas pełni, kiedy się wścieknę. Mogę też sam przemienić się, lecz w przeciwieństwie do poprzednich przykładów mogę kontrolować co robię.
(do pokoju wchodzi doktor ███████)
Doktor ███████: ███████. Kończ już.
(SCP – PL – 127 wstaje, podchodzi do Doktor ███████i kłania się przed nią)
SCP – PL – 127: Moje uszanowanie mości pani. Jestem Jack. Czy mogła by pani pozwolić, bym mógł porozmawiać jeszcze z pani szanownym mężem.
Doktor ███████(onieśmielona): Niestety muszę odmówić. Michał obiecał zabrać mnie dziś na kolację.
SCP – PL – 127: W takim razie nie będę go zatrzymywał. Proszę jednak, by przy następnej wizycie przeszliście oboje.
(Koniec Nagrania)
Dokument SCP – PL – 127 – B
Przesłuchiwany: SCP PL -127
Przesłuchujący: Dr. ███████ i ███████
Wstęp: SCP PL - 127 Siedzi w pomieszczeniu z stołem i dwoma krzesałam po dwóch stronach. Do pomieszczenia wchodzi Dr. ███████ i ███████.
Doktor ███████: Witaj Jack.
SCP – PL – 127: Witaj doktorze. Pani. (SCP – PL – 127 kłania się przed Doktor ███████, po czym wydobywa bukiet kwiatów) Kwiaty bledną przy pani urodzie.
Doktor ███████: Jakiś nonszalancki. Powinieneś się od niego uczyć, kochanie.
Doktor ███████: Dobrze. Co chciałeś nam jeszcze powiedzieć?
SCP – PL – 127: Chciałem wam powiedzieć jak dochodzi do przemiany. Otóż zarażony będzie miał wysoką gorączkę i będą pojawiać się wilcze uszy, ogon i kły. Objawy powinny pojawić się w ciągu miesiąca.
(SCP – PL – 127 zaczął dziwnie się zachowywać)
Doktor ███████: Co się dzieje?
SCP – PL – 127: Jaka jest dziś faza księżyca?
Doktor ███████ Pełnia. Dlaczego się pytasz?
SCP – PL – 127: Uciekajcie! (SCP – PL -127 zaczął się przemieniać)
Doktor ███████: Kochanie! Wynośmy się stąd!
(Naukowcy wychodzą z pomieszczenia. SCP – PL – 127 pada na ziemię. Po chwili powstaje jako wilkołak. Rozwala kamerę)

<Koniec logu>
Podsumowanie: (> Podsumowanie:SCP – PL – 127 niszczy pokój i wydostał się na zewnątrz. Zaczyna zabijać pracowników. Nagle napotyka doktor Abigeil. SCP – PL – 127 zatrzymuje się przed doktor z łapą tuż przed twarzą. Zaczyna wracać do poprzedniej formy. Po tym incydencie SCP – PL – 127 poprosił o przydzielenie mu przechowywali w lesie, gdzie nie będzie w stanie nikogo skrzywdzić. Zostaje przydzielony fragment Puszczy █████████████. Jakiś czas później Doktor Abigail odwiedziła SCP – PL -127.)

Zapis rozmowy:
(Doktor ███████wchodzi na polanę)
Doktor Abigail: Jack! Jack! Jesteś?
SCP – PL – 127: Czemu tu przyszłaś?
Doktor ███████: Chciałam się dowiedzieć, czemu mnie nie zaatakowałeś.
SCP – PL – 127: Bo wyglądasz jak moja córka.
Doktor ███████: Córka?
SCP – PL – 127: Zanim stałem się wilkołakiem, urodziła mi się córka.
Doktor ███████: Co z nią się stało?
SCP – PL – 127: Zmarła ze starości. (po chwili wznawia) Nie wież jak boli widzieć jak twoi bliscy starzeją się i umierają.
Doktor ███████: Znam ból straty bliskich osób. (Doktor Abigail przytula SCP – PL – 127)
SCP – PL – 127: Dziękuje. (SCP – PL – 127 wyciąga wisiorek z kości) Weź ty. Dzięki temu będziesz w stanie mnie wezwać i ochroni cię to przede mną podczas mojego szału.
Doktor ███████: Dziękuje. Żegnaj.
SCP – PL – 127: Zanim odejdziesz. Mogłabyś załatwić mi wilka. Proszę.

<Koniec logu>
Podsumowanie: (Poproszono o wprowadzenie do przechowywali wilka europejskiego. Wniosek został przyjęty.)

Dodatek do listy Bright’a:
1.Dr. Bright nie może przebywać sam na sam z SCP PL – 127, z nie wiadomych przyczyn SCP PL – 127 uciekł z swojej przechowalni, włamał się do najbliższej placówki i napisał skargę na Dr. Bright’a
1.1 Dopiek Dr. [usunięto]: Jakim cudem SCP – PL – 127 uciekł z przechowywalni, przebył około 270 km, włamał się do najbliższego ośrodka, wpisał skargę i wrócił całkowicie niezauważony?

O ile nie zaznaczono inaczej, treść tej strony objęta jest licencją Creative Commons Attribution-ShareAlike 3.0 License