Sandbox Zygarda, projekt SCP

Identyfikator podmiotu: SCP-PL-195

Klasa podmiotu: Euclid Keter

t74m7u_a.jpg

Zdjęcie SCP-PL-195 wykonane przez jednego z członków MFO-████████

Specjalne Czynności Przechowawcze: Obiekt musi być przetrzymywany w pomieszczeniu 10 m na 10 m imitującym bagno. Co jakiś czas należy sprawdzać pomieszczenie w celu znalezienia odrapań na ścianie. W wypadku przełamania zabezpieczeń rozpocząć proces wysuszania powietrza w placówce. Aby wejść do pomieszczenia należy uzyskać zgodę naukowca z poziomem dostępu 3 i upewnić się że podmiot nie jest głodny.

Opis:
SCP-PL-195 jest to dwumetrowy wilk z ogonem podobnym do wielorybiego. Jego sierść jest koloru zielonego i czarnego oraz świeci w ciemnościach. SCP-PL-195 pomimo przeważających cech wilka potrafi oddychać pod wodą przez co jest można go spotkać na lądzie i pod wodą.

SCP-PL-195 został pozyskany na bagnach w ████████ na terytorium Polski. Wszystkim osobom z poza fundacji które miały kontakt z SCP-PL-195 lub go widziały zostały podane środki amnezyjne.

SCP-PL-195 wykazuje odporność na różnego rodzaju kwasy. Po kilku eksperymentach z użyciem personelu D okazało się że SCP-PL-195 atakuje tylko kiedy jest głodny, i zawsze zjada tylko ręce i nogi swojej ofiary.

wy_wetlm.jpg

Rysunek przedstawiający SCP-PL-195 wykonany przez mieszkańca miejscowości ████████

Pierwsze wspomnienia o SCP-PL-195 zostały znalezione w rękopisach oraz malunkach z X w. naszej ery. Malunek przedstawia chrzest Mieszka █ w roku ███. A tle widać █████ zjadane przez SCP-PL-195. Wszelkie rękopisy Gala ███████ zawierające SCP-PL-195 oraz malunki przedstawiające go są przechowywane w ośrodku ██

Przesłuchiwany: członek zespołu pozyskującego MTF-█████

Przesłuchujący: Dr. Aleksander █████

Wstęp:

<Początek logu, (opcjonalna informacja o czasie)>

Przesłuchujący: (kwestia)

Osoba: (kwestia)

(powtórz tyle razy, ile potrzebujesz)

<Koniec logu, (opcjonalna informacja o czasie)>

Podsumowanie: (krótkie podsumowanie i opis tego, co miało miejsce po przesłuchaniu, ale było z nim związane

Aktualizacja wpisu
Po incydencie 195-2 przed przechowalnią SCP-PL-195 musi być co najmniej dwóch strażników oraz zwykłe wrota mają być zastąpione przez śluzę. Podmiot ma być karmiony tylko przez wrzucanie ryb bądź personelu D przez specjalne urządzenie w suficie. Wejście do SCP-PL-195 musi być zaakceptowane przez administratora ośrodka.

Incydent 195-2
O godzinie ██:██ dnia █████ nastąpiło przełamanie zabezpieczeń w placówce █████ . Kiedy do pomieszczenia z SCP-PL-195 był wprowadzany D-█████ podmiot rzucił się na ochronę zabijając ją oraz D-█████ po czym opuścił swoją przechowalnie. Następnie skierował się w █████ █████ █████ █████ █████ [zmieniono] [usunięto] oddział MFO zabezpieczył SCP-PL-195 a mieszkańcom województwa █████ został podany środek amnezyjny.

O ile nie zaznaczono inaczej, treść tej strony objęta jest licencją Creative Commons Attribution-ShareAlike 3.0 License