Sandbox2 - Johnaii
ocena: 0+x

Identyfikator podmiotu: SCP-PL-119

Klasa podmiotu: Bezpieczny/Keter

Specjalne czynności przechowawcze: Obiekty należy przechowywać w osobnych pomieszczeniach o wymiarach 3x3x3 metry, by zapobiec walkom między podmiotami. Kontakt z drugim podmiotem należy ograniczyć do absolutnego minimum, ale w przypadku konieczności takiej interakcji należy wygasić światła w pomieszczeniu a wchodzących wyposażyć w noktowizory. Dostęp do obiektu mają osoby o upoważnieniu poziomu trzeciego (3) lub wyższego.

Opis: SCP-PL-119-01 to zmiennokształtny humanoid o białej skórze. Każdy kto wejdzie z nim w kontakt wzrokowy odczuje nieodpartą potrzebę przytulenia go, kiedy to nastąpi obiekt zmieni się w coś uroczego dla osoby, która go zobaczyła. W przypadku obserwacji przez wiele osób, obiekt podzieli się na różne części i każda część przybierze kształt urokliwy dla innych obserwatorów. Gdy osoba przytuli obiekt, nie będzie mogła się oderwać przez dwie minuty.

Opis 2: SCP-PL-119-02 wygląda tak samo i wykazuje te same właściwości co poprzedni opisany w tym dokumencie, z jedną różnicą, jest niezmiernie niebezpieczny. Gdy jakaś osoba go przytuli, obiekt wykształci z pleców pysk i pożre osobę przytulającą go.

Dodatek: Po dłuższych badaniach zaobserwowano, że działania anomalne podmiotów nie mają wpływu na człowieka, gdy ten patrzy przez kamerę lub inne urządzenie elektroniczne. Gdy podmioty się spotkają dochodzi między nimi do walki, w której zawsze ponoszą duże obrażenia (zaobserwowano także, że kiedy są okaleczone nie wykazują swych anomalnych zdolności), lecz następnego dnia wracają do pełnego zdrowia.

Dodatek 2: Obiekty znaleziono w 200█ w lesie przez grupkę harcerzy, którzy następnie zadzwonili na policję. Policjanci zabrali stworzenia do radiowozu i pojechali do schroniska. Następnego dnia w lokalnych wiadomościach powiedziano o tajemniczych stworzeniach w schronisku. Fundacja musiała szybko zareagować. Nad miastem rozpylono preparaty amnezyjne klasy A. Obiekty zostały przeniesione do Strefy - █.

O ile nie zaznaczono inaczej, treść tej strony objęta jest licencją Creative Commons Attribution-ShareAlike 3.0 License