Dokument SCP-035-A

Identyfikator podmiotu: SCP-035-A

Klasa podmiotu: bezpieczne (safe)

Specjalne czynności przechowawcze: podmiot musi być przechowywany w pomieszczeniu o minimalnym rozmiaże 3 x 3 x 3 metry lub większym. Podmiot musi być podlewany przynajmniej 4 razy w tygodniu oraz naważany i przesadzamy raz na 3 miesiące. Wejście do pokoju musi być strzeżone przez jednego strażnika (może być nawet nieuzbrojony).

Opis: SCP-035-A to sadzonka dębu mieżąca 0,63 metra wzrostu i posiadająca jedną dziuplę która w środku jest 4 razy większa niż pień samej sadzonki. Na pierwszy rzut oka obiekt nie różni się od innych sadzonek, anomalia tkwi w tym że podmiot rozmawia głosem dorosłego amerykańskiego mężczyzny. Podmiot uważa iż zwie się Simon. Testy psychologiczne potwierdziły że IQ obiektu wynosi 256 (maksymalne) oraz posiada 93% całej światowej wiedzy (również tej astronomicznej) obiekt jest nadzwyczaj przyjazny i spotkanie i rozmowa z nim potrafi wyleczyć prawdopodobnie wszystkie choroby psychiczne. Obiekt przeliczył działanie 14850284002841 x 1639302736910 (losowo wygenerowane liczby) w 0,2 sekundy. Kolejną anomalia jest to iż obiekt posiada 1 gałęś korzenia i mimo to normalnie pochłania sole mineralne.

Dodatek 035-A-1: podmiot był w stanie wyleczyć depresję, wszelkie fobie itd. Co żeczywiście wskazuje na to iż obiekt potrafi leczyć choroby psychiczne. Postaramy się przesłuchać obiekt.

Notatka dla czytelników: ten Scp jest moim pierwszym więc proszę o wyrozumiałość i przepraszam za wszelkie błędy ortograficzne i mam nadzieję że dobrze się czytało ;)

O ile nie zaznaczono inaczej, treść tej strony objęta jest licencją Creative Commons Attribution-ShareAlike 3.0 License