scp-097-j-pl

Identyfikator podmiotu : scp-097-j-pl

klasa podmiotu : safe (jak sie skreśla ee a ok zmieniono) eculid (zmieniono) keater (zmieniono) ZABIĆ KURWA TO COŚ!!!

specialne czynności przechowawcze : scp-097-j-pl powinien być przechowywany w kuchni w placówce 37 dr.janusza w plastikowych pudełkach śniadaniowych inaczej grozi to awarią całej fundacji

opis : scp-097-j-pl jest to coś babeczko podobne coś ma różowy lukier a ciasto jest czekoladowe. Ma posypkę kokosową i jako oczy ma dwa małe cukierki papierek jest tęczowy o i ma też świeczkę która też jest tęczowa i nigdy nie gaśnie więc pudełko trzeba zmieniać co tydzień. gdy ktoś dotknie scp-097-j-pl są trzy opcie śmierci pierwsza - zasłodzi się na śmierć ,druga- osoba będzie chciała zjeść scp-097-j-pl a gdy to się stanie osoba umrze za słodzenia i trzecia najgorsza- osoba dostanie ataku cukrzycy i będzie musiała zjeść coś słodkiego inaczej po pięciu minutach umrze, a czemu najgorsza ? JUŻ MÓWIĘ KURWA CZEMU NAJGORSZA!!! PONIEWAŻ KURWA NIE MAMY SKLEPIKU Z SŁODYCZAMI W PLACÓWCE !!!

pozyskanie : nie dawno dostaliśmy wiadomość o tym że w sklepiku koło ul.(czarne kwadraciki) jest cukiernia w której znajduję się cytuje "dziwne babeczki które zabijają ludzi" to oddział MTF wkroczył do akcji w środku było dwóch sklepikarzy więc ich zabraliśmy i nazwaliśmy D-768 i D-769 na zapleczu znależliśmy jakieś sto babeczek. dodatek: te babeczki są wstanie się rozmnażać SAME!!!

O ile nie zaznaczono inaczej, treść tej strony objęta jest licencją Creative Commons Attribution-ShareAlike 3.0 License