SCP-1374

Identyfikator podmiotu : SCP-1374

Klasa podmiotu: Euclid

Specialne czynności przechowawcze :
SCP-1374 musi być przetrzymywany w pokoju o wymiarach 5x6x4 . Ściany muszą być wykonane z metalu . Podmiot potrzebuje łózka , toalety i ciągłego pokarmu . Przed drzwiami , musi stać uzbrojony w paralizator strażnik . Dostęp do SCP mają dostęp naukowcy o poziomie 3 w gòre .

Opis : SCP-1374 To wysoki na 183 cm chłopiec , który jest przekonany że ma 13 lat . Sądzi tak od 20■■ roku . Anomalne umiejętności podmiotu okazują się od godziny 21:20 do 6:42 . Obiekt w tym czasie potrafi lewitować , manipulować przsdmiotami oraz wchodzić w umysł innych ludzi .

Incydent SCP-1374-1 :

SCP-1374 Wydostał się z swojej przechowalni . Przemieszczał się po ośrodku ■■ . Zabił ■■ osób w tym ■ naukowców i ■■ Mobilnych Formacji Operacyjnych . Obiekt nie raagował na broń palną , ale paralizator zadziałał odrazu . Podczas przechwytywania podmiotu przez trójke pracowników podmiot zaczą wykrzykiwać sekrety jednego z nich , po czym jego oczy zmieniły kolor tęczówki na czerwony Patrzac się na ofiare . Strażnik zędlał . 2 dni po przebudzeniu strażnik wziął paralizator aby zabić SCP-1374 . Po wejściu , zauważył go dr. ■■■■■ . wysłał tam 2 strażników , aby powstrzymali podmiot przed zabiciem strażnika . SCP-1374 zaczą rzucać nim po pokoju zadając mu bolesne rany . Trwało to ponad 5 minut . Poszkodowany krzyczał nawet po złamaniu karku co wskazywało na to , że SCP-1374 potrafi podtrzymywać ofiare przy życiu . Po wkroczeniu Mobilnej Formacji Operacyjnych podmiot zostawił ledwo żywego pracownika fundacji po czym naprostował mu , telekinetycznie kości . Tydzień później popełnił samobójstwo .

Nie wiemy czym to jest , ale napewno to coś jest niebezpieczne , nie możemy ignorować tego gówna . Nie wiem co jeszcze może zrobić - Dr. Rain

O ile nie zaznaczono inaczej, treść tej strony objęta jest licencją Creative Commons Attribution-ShareAlike 3.0 License