SCP-169-J-PL

Nazwa Obiektu: PolakPL

Klasa obiektu: Keter

Specjalne czynności przechowawcze: Obiekt powinien być trzymany w pomieszczeniu z żelaza 4 na 4 metry. Pokój powinien zawierać Stalowe biurko przykręcone śrubami o średnicy co najmniej 10mm na którym powinien stać najbardziej wytrzymały komputer na świecie stworzony specjalnie dla tego obiektu. W pokoju powinno być jeszcze łoże z 24 karatowego złota z najlepszej jakości pierzu.

Opis: Jest to 14 letnie dziecko z wykrzywionym kręgosłupem. Na komputerze oprócz oprogramowania jest jeszcze Overwatch czyli popularny hero shoter. Obiekt ma prawo do swobodnego grania w każdym momencie choć gra jest odpowiednio zmodyfikowana dla specjalnych potrzeb tego obiektu. Jedynymi grywalnymi bohaterami są supporci. Obiekt może grać tylko rankedy lecz gdy przegra chociaż jeden wtedy usiłuje zabić każdą osobę która widziała jego porażkę klawiaturą od komputera lub jakąkolwiek inną rzeczą znajdującą się w pobliżu. Kiedy dokona swojego celu kładzie się na swoje łóżko z widzialną depresją która trwa bezustannie aż do nie zmuszenia podmiotu do kolejnego zagrania matchu
Obiekt powinien jeść tylko śluz z macicy merci w małych ilościach pod postacią drożdżówek. Obiekt ma szeroki zakres przekleństw w tym [UTAJNIONO]. Każda próba skontaktowania się z obiektem podczas meczu będzie się kończyła uduszeniem kablem od myszki przez podmiot.

SCP-169-J-PL-1

Dr. Bright:A

PODMIOT:B

A: Jak się czujesz gdy przekrywasz match?

B:TO takie złe uczucie że norm…

Podmiot uszkodził przechowalnie zabijając przy tym 6 osób i uciekając z placówki.

SCP-169-J-PL-2

A:Jak się czujesz gdy wygrywasz match?

B:Czuję się bosko emocje panują nad ciałem…

Podmiot uszkodził przechowalnie zabijając przy tym 6 osób i uciekając z placówki

O ile nie zaznaczono inaczej, treść tej strony objęta jest licencją Creative Commons Attribution-ShareAlike 3.0 License