SCP-PL-188
ocena: 0+x

Identyfikator Podmiotu: SCP-PL-188

Klasa Podmiotu: Euclid

Specjalne Czynności Przechowawcze: SCP-PL-188 musi być przechowywany w pomieszczeniu o wymiarach 1 x 2 które koniecznie musi być wyposażone w: Łóżko dziecięce, Książki z bajkami dla dzieci, stolik i dwa krzesła a także nocnik oraz kilka dekoracji które podmiot sam sobie wybierze. Podmiot ma dostawać trzy posiłki dziennie, każdy musi zostać podany o konkretnej godzinie: pierwszy równo o 7.30 drugi o 14.15 a trzeci o 19.43. Jeżeli podmiot będzie się czegoś domagać wysłać lekarza pedagoga aby ten spokojnie mu odmówił lub spełnić jego prośbę. Każdej nocy jeden pracownik personelu klasy D ma za zadanie czytać bytowi książkę do snu. Dostęp do podmiotu mogą uzyskać tylko pracownicy z uprawnieniami poziomu 2 lub wyższego.

Opis: SCP-PL-188 to mierzący około 111 cm wzrostu Humanoid przypominający zwyczajnego 5 letniego chłopca prawdopodobnie chorującego na heterochromię. Jedna tęczówka podmiotu ma kolor czerwony a druga zielony. Obiekt ma bląd włosy i nosi czarną koszulkę z napisem "Mały Więzień" oraz pomarańczowe krótkie spodenki. Obiekt został pozyskany w domu pewnej rodziny mieszkającej na █████████ rodzice obiektu nie żyją najpewniej zginęli na wskutek anomalnych właściwości obiektu.
Każdy kto sprzeciwi się podmiotowi, każe komuś sprzeciwić się podmiotowi lub odmówi spełnienia jego prośby umrze w przeciągu 2 godzin na wskutek nie dotlenienia mózgu. Aby odmówić obiektowi i uniknąć jego anomalnych właściwości należy dokładnie i powoli wytłumaczyć mu dlaczego nie może dostać tego czego chciał i w zamian zaproponować coś innego, pod warunkiem że pomiot to zrozumie i przystanie na propozycje.

O ile nie zaznaczono inaczej, treść tej strony objęta jest licencją Creative Commons Attribution-ShareAlike 3.0 License