SCP-PL-2868 - Syn Anarchii

Identyfikator podmiotu: SCP-PL-2846

Klasa podmiotu: Euclid (potencjalny Keter)

Specjalne czynności przechowywacze: Obiekt znajduje się w głównym ośrodku SCP w █████████ w ośrodku 14c. Każdy, nawet najmniejszy ruch podmiotu przez przynajmniej osiem pracowników z upoważnieniem wyższym niż 3. Żadne urządzenie nagrywające, rejestrujące dźwięk itp, Należy skonfiskować i zniszczyć. Jeśli takowe urządzenie zostanie wykryte przez obiekt może spowodować jego przejście w stan nieustannej agresje i próbę ucieczki i (cytując doktora K.Z. Szymańskiego) "Boże co to było?! Jak udało mu się to ze sztabem uzbrojonych w najnowszą broń żołnierzy. Przecież to nie możliwe do zrobienia przez normalnego człowieka!!!". Więcej szczegółów w raporcie PL-2868-02. Cela obiektu to pokój o wymiarach 4m x 8m x 6m. Ściany muszą być zbudowane z prętów zbrojeniowych i betonu wzmocnionego do tego pomalowanymi na szaro i turkusowo płytami tytanowymi.

opis: SCP-PL-2868 to humanoid mierzący ok 2,4 metra wysokości, ważący jedyne 48 kilogramów. Jego budowa ciała i autopsja wykazała na bardzo ciężki przypadek niedożywienia i ogólną anoreksję. Wyglądem przypomina brudny bardzo zaniedbany, omszony, niosący wyraźne ślady osmaleń ale i bardzo mocno zbudowany szkielet, wydzielający nieprzyjemny i bardzo drażniący, chociaż dający się zamaskować a czasem kompletnie usunąć. Co ciekawsze Podmiot jest ubrany w praktycznie nietknięte ubrania, są to czerwono-czarna kurtka typu High school, Jednak zamiast log danej uczelni, znajduje się narysowane wielkie A w kole. Czarne spodnie dresowe z brązowymi pasami. Czarne glany martensy oraz czarna bandana założona na twarz. Obiekt każe mówić do siebie per "████████████████████" co w języku █████ znaczy "Syn Anarchii" , "Syn zniszczenia", "Pomiot Apokalipsy".
Obiekt nigdy nie odzywa się do żadnego pracownika. Podmiot mówi jedynie gdy samemu zada mu się pytanie, Lub zainicjuje rozmowę. Istota płynnie mówi w języku Niemieckim, Rosyjskim, Angielskim (Brytyjskim). Z lekkimi problemami w językach. Czeskim, Polskim, Angielsim (Amerykańskim), Koreańskim i Japońskim. Podmiot jednak nie zna języków. Haiti, Arabskiego, Łacińskiego, Ukraińskiego i Esperanto.
Badania wykazały również poziom inteligencji istoty. Wynosi on 300 punktów. Podmiot jest bardzo inteligenty. Zapytany skąd ma taki poziom odpowiada. "hehhh… Nie wiem… to moja klątwa…".
Głos podmiotu określa się jako bardzo niski i przenikliwy.

Dodatek.
PL-2868-01
SCP-PL-2868 zamknięto w specjalnej monitorowanej celi wraz z obiektem SCP-811
-Doktor █████████. SCP 811 i SCP-PL-2868. Macie zachowywać się kulturalnie… Przypominam że za nieodpowiednie zachowanie zastaną rozpylone środki uspokajające klasy A.
- SCP-PL-2868. Rozumiem doktorku… Nie rozkazuj mi… Kuuźwa.
(SCP-811 wydaje się zaniepokojona obecnością SCP-PL-2868).
- SCP-811. Ty. Kim ty jes-jesteś potworze?! Nie zbliżaj się!
- SCP-PL-2868. Nawet nie zamierzam Bagienna █████████.
(SCP-811 wydaje się mocno zraniona słowami Syna Anarchii.)
-SCP-PL-2868. ja █████████ jak zawsze…
Dodatek PL-2868 02.
- Podmiot wystąpił o: Konsolę Xbox One z zestawem gier. (zezwolono za zgodą rady O5), Nóź myśliwski (odmówiono), łóżko z drewna dębowego, zestaw prześcieradeł, dwie poduszki i kołdrę z nadrukiem zespołu "Slipknot" (zezwolono) [z tego występu wniosek że podmiot wydaje się być fanem muzyki metalowej.]
Laptop "Acer Predator G9-792 NX. Z modemem WI-FI, Myszką Marki "Tracer" oraz Telefon komórkowy Sony z systemem Android. (zezwolono za zgodą Dr L.K. Stone'a)
Próbkę SCP 420 J (Odmówiono)
Magnetofon i Duży głośnik (zezwolono za zezwoleniem Dr █████████)
(zmieniono) Głośnik skonfiskowano i zastąpiono niewielkimi głośnikami komputerowymi po incydencie z 19.02.2017 roku, po skardze Doktora █████████, A także SCP-811, SCP-105, SCP-682, SCP-049 i wiele innych pomiotów i naukowców.
Zapisany dokument z 19.02.2017.
- SCP-049. Jak można tak głośno słuchać takiego łomotu! Już plaga pomoru jest o wiele mniej irytująca!!! Zróbcie coś z tym ████████ ██████ ██ ████ ████ ██████ █████!!!
- SCP-105. Sama lubię tego typu muzykę… ALE DO █████████ NĘDZY SĄ GRANICE!!! ANI JEDNEJ NOCY NIE PRZESPAŁAM BO BEZ PRZERWY SŁYSZAŁAM █████████ PRZEZ za przeproszeniem ŚCIANĘ PSYCHOSOCIAL, DEVIL IN I, DEAD MEMORIES, LEFT BEHIND, WAIT AND BLEED CZY DUALITY.
- SCP - 096. (Niezrozumiały Bełkot, Prawdopodobnie refren Utworu Psychosocial.)
- SCP - 811. AAaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa!!! █████████ █████████ ██████████████████ ██████ ██████████████████ █████████ █████████ prze martwą █████████ █████████ ██████ ██████████████ ██████████ ██████.
- Doktor W.B .Jasper. EJ! Ae! Aż tak to nawet przy mnie się nie przeklina!!!
- SCP - 811. Wybacz doktuś… Od kiedy ten ██████syn odpalił taki koncert nie spałam przez 5 nocy…

Po skonfiskowaniu nagłośnienia odkryto w sali podmiotu całą scenę z pełnym arsenałem instrumentów w tym parą kotłów. Wywołało to jednak furię obiektu i próbę odzyskania nagłośnienia
przez zatłuczenie 14 z 24 komorników i całego oddziału ochrony za pomocą pomalowanego czarną farbą w sprayu owiniętego drutem kolczastym toporem strażackim. Został jednak powstrzymany przez MTF za pomocą SCP-682 i SCP-939.
Kolejnego dnia w celi podmiotu pojawiło się kilkanaście masek. Jak się okazało wszystkie te
maski są maskami zespołu Slipknot.

[Dalszą część dokumentu zatajono z polecenia obiektu. ]

O ile nie zaznaczono inaczej, treść tej strony objęta jest licencją Creative Commons Attribution-ShareAlike 3.0 License