SCP -3,14 15

Identyfikator podmiotu:
SCP-PL-3,14 15 (Stara latarnia morska)
Klasa podmiotu: Euclid.
Specjalne czynności przehowawcze: SCP-3,14 15 powinno być chronione przez czterech strażników o idealnym stanie zdrowotnym a warta powinna trwać tydzień do przyjazdu drugiej zmiany. Ze strażnikami należy utrzymywać codzienny kontakt radiowy, a raporty zdawane co godzine.W wypadku przypłynięcia cywili do brzegu scp 3,14 15 należy podać im środek amnezyjny klasy A i odesłać do najbliższego portu. Osoby przewlekle chore nie mogą przebywać nawet 70 metrów od brzegu SCP 3,14 15 (Jeżeli chcesz wiedzieć czemu, zajrzyj do dodatku 9265-a). Opis: SCP 3,14 15 został zabezpieczony przez Agenta Jacka [USUNIĘTO] w drugiej połowie XX wieku, w oklicznościach zaginięcia dwóch latarników. Agent Jack wraz ze zespołem badawczym i z dwoma ochroniarzami wysłano na wysepkę o 20 stopni na zachód od Norwegi. Podejrzewano że w tym icydencie brał udział SCP. Ciał latarników nie znaleziono. Do dziś nie wiadomo co się z nimi stało. Na miejscu okazało się że na wyspie ludzie zostają wyleczeni z przewlekłych chorób,złamań, Nowotwory od tak zanikają, a krwawienie samo się tamuje.
Dodatek SCP 3,14 15 42-a:
przeprowadzono eksperyment z użyciem personelu klasy D. Na wyspę wysłano dwójkę z personelu klasy D chorych na raka płuc z przerzutami, wynik był oszałamiający w dwa dni rak znikną.
Dodatek SCP 3,14 15 9265-a Po godzinie od powrotu personelu klasy D ze SCP 3,14 15 rak się nawrócił co oznacza że SCP leczy podmioty lecz do puki podmiot nie opuści brzegu SCP 3,14 15. Po dwóch dniach podmioty wysłane na wyspe stał się agresywne. W nocy zakłócili ciszę nocną , gdy ochroniarz podszedł do cel by podać im środki na senne i ich uspokoić, podmioty rzuciły się na ochroniarza zabrały jego broń a następnie uciekli ze placówki próbowali ukraść jeden ze helikopterów fundacji.Jednak ochrona poddała jednego z nich terminacji lecz drógi zbiegł. Helikopter namierzono na SCP 3,14 15.Uciekinier został poddany terminacji na miejscu.
Scp 3,14 15-a :
Jest to przewlekle chory na osobnik wystawiony na działania SCP 3,14 15. Jego choroba jest leczona lecz on sam po wypłynięciu z wyspy zachowuje się agresywnie, Choroba nawraca, a sam podmiot pragnię wrócić na SCP 3,14 15 za wszelką cene.

O ile nie zaznaczono inaczej, treść tej strony objęta jest licencją Creative Commons Attribution-ShareAlike 3.0 License