SCP-3002-V

Indetyfikator podmiotu: SCP-3002-V

sFsuZGw.png

Klasa podmiotu: Keter
Specjalne Czynności przechowawcze: SCP-3002-V to wirus który siedzi i czeka na ofiarę która pobierze plik "SCP966-V.png". Plik można pobrać ze strony [CENZURA].
Po pobraniu komputer nie wykazuje obecności wirusa przez co użytkownik traci czujność i zajmuję się innymi sprawami kiedy SCP rozprzestrzenia się po całym systemie operacyjnym.
Wirus uaktywnia się w nocy i zauważono w kamerach postać wychodzącą z monitora która natychmiastowo miażdży głowę ofiary monitorem. Na łóżku było pełno krwi lecz ciała ofiary nie znaleziono.
Kamery tuż po tym się wyłączają i uszkadzają zapisane dane. Dr[CENZURA] podejżewa że tajemnicza postać utworzyła bazę w komputerze Personelu Klasy D i może atakować za każdym razem kiedy ofiara śpi w tym samym pokoju Nr[CENZURA].
Z relacji John'a [CENZURA] - ochroniarza MTF można się dowiedzieć że SCP-3002-V ma ponad 3 metry wzrostu i z "twarzy" przypomina SCP-966. Dr[CENZURA] kazał przynieść obiekt SCP-3002-2 (Komputer Ofiary) do badań i nagrywał swój głos
kiedy mówił co tam znalazł. Następnego dnia odkryto że Dr.[CENZURA] zginął od SCP-3002-V lecz znaleziono nie kompletne nagrania które po złożeniu wykazują że ciała ofiary są w systemowym folderze zapisane jako plik .dll ale da się otworzyć go za pomocą przeglądarki zdjęć.
i w KAŻDYM innym pliku nie ważne czy to .dll lub .gif jest ukryte zdjęcie "SCP966-V.png". W nagraniu znaleziono również wiadomość od SCP-3002-V która brzmi tak: [USUNIĘTO].
Pokój Nr[CENZURA] i Nr[CENZURA] zostały zaplombowane i jedyne co teraz wiadomo o SCP-3002-V to to że dalej krąży gdzieś plik "SCP-966-V.png" i nie jest wykrywany przez ŻADNE programy antywirusowe.

16:44 POST EDYTOWANO PRZEZ UŻYTKOWNIKA: Username not found
S̷̘̙̲̯̳̍̀̐̽Ç̴̅̆́P̵̼̄̿̅-̶̫͓̃̋͘3̸̺͂̈͝0̵͖̒̔̑ͅ0̷̗̋͌̀͝2̶̫̺̗̺̐͝͝-̸͔̺͐͠V̸̢̮̰̲͓͘ ̵͔̯̆̅́͘͝I̶̛̬̭̠̮̔͝Ś̴̩̟̑͝ ̸͎̺̱̦̎̓̋ͅW̵̡͚̅͆́̕A̸̢̛͊̈́T̵͇̟̟̑͋̾͋̚C̸͉̲̬̃͜͜͠H̷̱͔̦̰̪̀͂͛Ī̶͔̟̥͜N̵̛̤̋̐̈̐G̶̟̩͎͓͗̌̔̈ͅ ̷͖͛̈Y̶̙̏O̴̢͎̒̋U̸̧̹͎̻͇̓̾ ̶̯͈̗̮̈̈́͝,̷̢̜̝͈̭̀̀̾ ̴͚͕̀Y̷̖̰̦̬͆O̴̤̗̟̽̋̿ͅU̶̧͕̳̖̘͐̀ ̴̣̗͆͊̊C̷̢̜͍̬͔̑A̶̧̠̩͈͌̀͝N̸̹͛̅'̸̨̊͒T̷̤̝̎́ ̶͕́̓̓̓͠R̶̉͆̏̆͜Ű̵̺̟̱N̸̢̛̗͓ ̵̬̜͎̔̀͜F̵̘͒́R̵̩̀̇̀͐O̴̢̺̩̥̪̊M̷̪̟̠͕̤͗͘͝ ̸̫̐̃M̴̥̝͓̙̲̀̄̅̚͝Ē̴̡̮̞͍̂̂͘͘[

O ile nie zaznaczono inaczej, treść tej strony objęta jest licencją Creative Commons Attribution-ShareAlike 3.0 License