SCP-403 Teleport

Identyfikator podmiotu: SCP-PL-403

Klasa podmiotu: Euclid

Specjalne Czynności Przechowawcze: SCP-PL-403 musi znajdować się w pomieszczeniu o szerokości 10x10 metrów i wysokości 6 metrów. Drzwi do podmiotu muszą być strzeżone przez czterech pracowników poziomu trzeciego.

Opis: SCP-PL-403 przypomina wielkie lustro o wysokości 5 metrów i 3 metrów szerokości, i 5 centymetrów szerokości. Jednak po kontakcie z podmiotem badany przenosi się na nieznaną planetę nazwaną SCP-PL-403-1. Przebywanie na planecie powyżej 3 godzin jest wysoce niebezpieczne ze względu na to, że SCP-PL-403 znika i uniemożliwia powrót na Ziemię. Ponadto na obiekcie SCP-PL-403-1 występują byty SCP-PL-403-2. Testy wykazały, że byty SCP-PL-403-2 są wrogie i niebezpieczne dla ludzi.

Dodatek SCP-PL-403-1: SCP-PL-403-1 jest planetą położoną tak daleko od układu słonecznego, że sygnały wysłane w █████████ roku nie dotarły do Ziemi. Planeta jest wysoce nieprzyjazna ze względu na burze występujące co około 5 godzin. Cała planeta pokryta jest roślinami w kolorze czerwonym które po kontakcie ze skórą podrażniają ją i wywołują lekkie poparzenia. Badania tych roślin pod mikroskopem wykazały, że są pokryte kolcami, które wstrzykują nieznane substancje do krwioobiegu, które są niegroźne dla człowieka.

Dodatek SCP-PL-403-2: SCP-PL-403-2 to zielone, humanoidalne, groźne i agresywne stworzenia wysokie na około 2 metry. Byty w miejscach palców mają długie na około 20 centymetrów ostre pazury. Po pozyskaniu jednego z bytów odcięto mu szpony które odrosły po kilku sekundach co wskazuje na niezwykłe zdolności regeneracyjne SCP-PL-403-2 i to, że pazury są elementami ciała bytów a nie zewnętrzną bronią białą.

O ile nie zaznaczono inaczej, treść tej strony objęta jest licencją Creative Commons Attribution-ShareAlike 3.0 License