SCP-5666
ocena: 0+x

Identyfikator podmiotu: SCP-5666

Klasa podmiotu: Keter

Specjalne Czynności Przechowywacze: Obiekt SCP-5666 musi być przetrzymywany w stalowym przemieszczeniu 5 metrów na 5 metrów jeden kilometr pod ziemią. Jedyną drogą do pomieszczenia w którym znajduje się podmiot prowadzi widna która jest jedynie używana dla eksperymentów z udziałem personelu klasy D. W wypadku ucieczki SCP-5666 należy ewakuować teren w promieniu 30 km, wrzucić do jego celi minimalnie 10 personelu klasy D, zostawić windę otwartą oraz ewakuować wszelaki inny personel

Opis: Obiekt SCP-5666 pozornie przypomina Humanoida o wysokości 190 cm, w miejscu twarzy ma dziób który ma 40 cm długości zaczynający się na jego czole i jego podbródka kończący się zakrzywionym ostrym dziobem, w jego paszczy znajduje się ponad 300 zębów, jego skóra składa się z setek bardzo cienkich warstw skóry ludzkiej o kolorze białej, obiekt wydaje krzyki o częstotliwości 200 decybeli i waży 700 kg. Organizm podmiotu składa się z samych mięśni oraz z 6 serc, Znaczna masa jego ciała to w większości krew pod ciśnieniem. na jego skórze znajdują się pentagramy oraz inne satanistyczne symbole które ociekają krwią. SCP-5666 porusza się z prędkością 100-150 km/h. Podmiot jest bardzo agresywny dla ludzi, gdy widzi jakąś istotę ludzką zamierza ją zabić. SCP-5666 zabija swoje ofiary na kilka sposobów, jednym z nich jest rozpuszczanie tkanki mięśniowej oraz kości w gęstą maź samym dotykiem, podmiot posiada nadzwyczajne umiejętności regeneracji po czym jest wyczerpany. Co pewien czas wypowiada pojedyncze łacińskie słowa.

Dodatek: Przebieg eksperymentu nr.1: Po w puszczeniu personelu klasy D Humanoid powolnym krokiem zblirzył się. Złapawszy za twarz osoba zmieniła się w kałuże skóry i krwi.

O ile nie zaznaczono inaczej, treść tej strony objęta jest licencją Creative Commons Attribution-ShareAlike 3.0 License