SCP-PL-__-j

Identyfikator podmiotu:SCP-PL-__-j
Klasa podmiotu : keter

Specjalne czynności przechowawce:
SCP-PL-__-j ma być przechowywany w specjalnie przygotowanym pomieszczeniu z hartowanej stali o wymiarach 10 metrów na 10 metrów i na każdej ze ścian ma znajdować się 3 metrowe okno.

Opis :SCP-PL--j to wysoki mężczyzna o blond włosach ubrany w piżamę,w ręku trzyma on jakiegoś Figet Spinera(szczegóły dodatku j-001).Żadna osoba nie ma prawa wejść w kontakt z SCP-PL-_-j chyba że personel klasy 3 zezwoli na to i będzie to ważna potrzeba.SCP-PL-j został znaleziony w roku 20__ w __ w Polsce znajduje sie teraz w placówce _.SCP-PL__j większość dnia spędza na chodzeniu po swojej przechowywali bawiąc się zabawką i układając kolekcje przy Północnej części przechowalniany.

dodatek :j-001:SCP-PL--j -001 jest to osoba lub zwierze zakatowane przez SCP-PL--j. Każda osoba dotknięta Figet Spinerem podmiotu natychmiast zamienia się w ową zabawkę.

dodatek-001: podczas badania Figet Spinera podmiotu ten wpadł w szał i zamienił cały personel badawczy w pomieszczeniu.

notatka: do tej pory nie udało się zbliżyć do SCP-PL-___-j bliżej niż dwa metry.A sam SCP jest przenoszony na eksperymenty metalowymi przędzami . każda osoba próbująca zbliyć się bliżej kończyła w jego kolekcji.

O ile nie zaznaczono inaczej, treść tej strony objęta jest licencją Creative Commons Attribution-ShareAlike 3.0 License