SCP-MM

SCP-MM-002


ocena: 0+x

Identyfikator podmiotu: SCP-MM-002

Klasa podmiotu: Euclid

Specjalne Czynności Przechowawcze: Obiekt znajduje się w Pomieszczeniu Specjalnym w Strefie 5, w sejfie. Dostęp do sejfu ma jedynie personel poziomu 5. Przeprowadzanie testów na SCP-MM-002 dozwolone jedynie za zgodą Rady O5.

HYSUN4u.jpg

Zdjęcie SCP-MM-002 ukazujące prognozę pogody na 01/06/20██ i na 02/06/20██ dla miejscowości ███████, Polska

Opis: SCP-MM-002 to standardowy kalendarz roczny drukowany przez firmę ███████ w latach 20██ - 20██. W środku obiektu można znaleźć układ owego kalendarza dziennego na aktualny rok. Każdy dzień, nie zależnie od jego umiejscowienia w czasie, ma wpisaną temperaturę powietrza (z godzin wahających się od 13:00 do 17:00), opis panujących warunków atmosferycznych (deszcz, chmury, śnieg, słońce) i informacji dodatkowych (najczęściej informujących o uwagach autora na temat danych wydarzeń meteorologicznych z danego dnia). Oto lista anomalii występujących w SCP-MM-002:

  • Otwierając stronę nr █ znajduje się lista lat (w przedziale od █████ p.n.e. do ███████ n.e.). Dotykając jeden z nich, reszta kartek zmienia się na kalendarz z wybranego roku w niezrozumiały dotąd sposób (badania w toku). Jeżeli nie wybierze się żadnego roku, reszta kartek jest pusta, a dni są ułożone według następnego roku (względem do aktualnego)
  • Na kolejnej stronie wybiera się miejscowość dotykając wybranego miejsca na wydrukowanej tam mapie Ziemi. Jeżeli nie wybierze się miejsca, wybierane jest miejsce przebywania obiektu w danej chwili.
  • Wklejenie innej mapy w miejsce Ziemi, ewentualne przyłożenie innej mapy do mapy Ziemi powoduje, iż obiekt wskazuje pogodę z miejsca znajdującego się na wklejonej/przyłożonej mapie.
  • Po zamknięciu i ponownym otwarciu obiektu, pokazuje on pogodę dla swojego aktualnego miejsca pobytu oraz roku.
O ile nie zaznaczono inaczej, treść tej strony objęta jest licencją Creative Commons Attribution-ShareAlike 3.0 License