SCP-PL-018

Identyfikator podmiotu: SCP-PL-018

Klasa podmiotu: Bezpieczny

Specjalne Czynności Przechowawcze: Obiekt powinien być trzymany najlepiej 5 (pięć) kilometrów pod ziemią z dala od innych scp a łączność z tym oto pomieszczeniem powinna być utrzymywana drogą kablową. Wejście do szybu prowadzącego do przechowalni oraz sama przechowalnia powinna być całodobowo chroniona przez strażników MFO.

Opis: Jest to pozornie zwykła plastikowa lalka o postaci kobiecej firmy █████. Lalka ta ma 10 cm (dziesięć centymetrów) wysokości i 5 cm (pięć centymetrów) w talii. Dana zabawka promieniuje jakimś niewykrywalnym czymś na odległość pięciu kilometrów który niszczy wszystkie fale (nie licząc dźwiękowych) jak jak np. fale radiowe.

Pozyskanie: Dnia ██-██-20██ ████ ██████ przechadzając się plażą w █████ zauważył tą właśnie lalkę i wziął ją do domu. Po ██ dniach zdenerwowania miejscowej ludności fundacja zainteresowała się tym zjawiskiem i po kilku przesłuchaniach pracownicy fundacji dowiedzieli się że to właśnie przez tą zabawkę i zabezpieczyli ją.

Eksperyment PL-018-1
w odległości trzech kilometrów od obiektu postawiono obok siebie w odległości 2 m (dwóch metrów) kolejno nadajniki i odbiorniki fal radiowych do 3 HZ do 3000 GHZ po czym nadajnik wysłał je do odbiornika wynik: żadna z fal nie została przechwycona przez odbiornik.

Eksperyment PL-018-2
w odległości trzech kilometrów od obiektu postawiono obok siebie w odległości 2 m (dwóch metrów) kolejno nadajniki i odbiorniki mikro fal nadajnik wysłał wszystkie częstotliwości mikro fal do odbiornika wynik: tak jak w pierwszym eksperymencie żadna z fal nie została przechwycona przez odbiornik.

List od dr. █████ do o5 2
Apeluję o zmianę klasy podmiotu na euclid, gdyż jeśli podmiot zostałby wykradziony mógłby zostać użyty do niszczenia ważnych wiadomości rządowych i nie tylko.
Odpowiedź: dobrze rozpatrzymy ten wniosek.

List od dr. █████ do o5 7
Ponownie apeluję o zmianę klasy podmiotu na euclid, gdyż jeśli podmiot zostałby wykradziony mógłby zostać użyty do niszczenia ważnych wiadomości rządowych i nie tylko.
Odpowiedź: Podmiot nie jest nie przewidywalny a sam nic nie zrobi więc klasa obiektu jak na razie nie zostanie zmieniona.

O ile nie zaznaczono inaczej, treść tej strony objęta jest licencją Creative Commons Attribution-ShareAlike 3.0 License