SCP-PL-009
9YilvNN.png

Identyfikator podmiotu: SCP-PL-009

Klasa podmiotu: Euclid

Specjalne Czynności Przechowawcze: Ze względu na jego umiejętności należy regularnie obserwować obiekt poprzez niewielki otwór w dobrze zabezpieczonych drzwiach. Najlepiej by drzwi były zrobione ze stali nierdzewnej. W pomieszczeniu musi znajdować się dostęp do soku pomidorowego oraz do mięsa (najlepiej baraniny). Obiekt musi być trzymany w pomieszczeniu nie większym niż 5 metrów sześciennych. W przypadku większego pomieszczenia należy zabezpieczyć ściany gąbką.

Opis: SCP-PL-009 jest obiektem przypominającym psa, a dokładniej: "pieseła". Jest niezbyt wysokim oraz delikatnie otyłym obiektem. Mierzy 30 cm wysokości i waży 70 kilogramów. Znajduje się w swoim pokoju o wymiarach 2x3x3 metry. Posiada komputer trochę lepszy od kalkulatora pewnego obiektu. Bardzo lubi korzystać z tego komputera szczególnie, gdy ma grać w Garry's Moda. Jego ulubionym gamemodem jest sandbox oraz SCP - Containment breach. Pragnie by w końcu pokazano jego samego w danym trybie. Jego umiejętnością jest rdzewienie przedmiotów położonych wokół niego. Jego moc nie działa, gdy pomieszczenie jest mniejsze niż 5 metrów sześciennych. Jego wzrok potrafi spalać płyty główne. Umiejętność działa nawet przez kamerki internetowe. Niektórzy nazywają go koksek z charakterystyczną liczbą 9, która mówi o jego niebezpieczności w skali od 0 do 10. Obiekt potrafi zaprzyjaźnić się z osobami, które z nim grają w Garry's Moda. Obiekt uwielbia wszelakiego rodzaju skorupiaki takie jak: rak, krab, skorpion, homar, kryl, langusta, prosionka. Jego ulubionym pożywieniem jest baranina delikatnie przypieczona. Najlepiej gdy dana baranina znajduje się w bułce i ma w dodatku kapustę, ogórki oraz ostry sos.

Zainteresowania: Informatyka (głównie gra w Garry's Moda)

Krótki wywiad:
[W] - Osoba udzielająca wywiadu
[O] - Obiekt


[W] Dzień dobry.
[O] Dżem spleśniały.
[W] To prawda, że jest pan groźnym SCP?
[O] W rzeczy samej, ale nie robię nic osobom, które mi nic nie zrobiły.
[W] Kogo pan dokładnie atakuje?
[O] Osoby, których nie lubię.
[W] W jaki sposób pan atakuje?
[O] Albo nakłaniam go do rozmów i spalam mu płytę główną, albo wysyłam wirus rdzy przez mikrofon.
[W] Czy atakuje pan skorupiaki?
[O] Nie.
[W] Ma pan jeszcze jakieś inne umiejętności?
[O] Potrafię głośno szeptać.
[W] Uhm. To na tyle. Dziękuję za wywiad.
[O] Ja również.

Wniosek z wywiadu:

  • Ma bardzo dziwny sposób przywitania
  • Wie, że jest groźny
  • Atakuje tylko wrogie osoby
  • Nie atakuje skorupiaków
  • Atakuje głównie przez komputer
  • Potrafi głośno szeptać

Informacje końcowe: Z danym obiektem można się zaprzyjaźnić co powoduje bezpieczeństwo życia własnego jak i komputera. Z obiektem można grać w gry. Jego wrogowie są eliminowani w sekundę. Uwielbia skorupiaki.

O ile nie zaznaczono inaczej, treść tej strony objęta jest licencją Creative Commons Attribution-ShareAlike 3.0 License