SCP-PL-168 (Człowiek w Kapturze)
ocena: 0+x

Identyfikator podmiotu: SCP-PL-168

Klasa podmiotu: Euclid

Specjalne Czynności Przechowawcze: Obiekt należy przechowywać w pomieszczeniu o wymiarach 8[m] x 6,5[m] x 7[m] z żarówką (<19lm). Do pomieszczenia nie może przedostawać się żadne światło (naturalne i sztuczne) chyba, że będzie taka potrzeba. Dostęp do obiektu mają naukowcy poziomu trzeciego [3] lub wyższego.

Pozyskanie: Obiekt został pozyskany podczas Eksperymentu ███-01-██.

Opis: Podmiot to zamaskowana postać w kapturze. Obiekt posiada ok. 1,84[m] wzrostu (waga jest nieznana). Byt pokazuje się tylko wtedy, gdy jest zbyt ciemno, a do pomieszczenia nie dostaje się żadne światło (>19lm), jeśli takie się dostanie, obiekt zniknie (jeśli światło przekroczy <19lm, obiekt wróci do miejsca, w którym znikł).

Obiekt potrafi komunikować oraz wykazuje przeciętny iloraz inteligencji.

Podmiot nosi czarną bluzę z kapturem, która zasłania jego twarz, a sam byt nie chce zdjąć kaptura (każda próba kończyła się niepowodzeniem z wyjątkiem Eksperymentu 168-01-10).

Jednostka nie jest zbyt socjalna, oraz nie jest zbyt towarzyska. Sam obiekt przyznaje, że jest on pesymistą oraz nienawidzi on zbyt długich rozmów.

Obiekt prawdopodobnie posiada depresję, a każda rozmowa (jeśli ta trwa zbyt długo), może doprowadzić testera do długotrwałej depresji, oraz może wywołać myśli samobójcze. Obiekt nie rozmawia z ludźmi optymistycznymi (najczęściej kończą oni niewyleczalną depresją, bądź niewyjaśnionym zniknięciem).

Podmiot nienawidzi żartów, śmiesznych historii, itp.

O ile nie zaznaczono inaczej, treść tej strony objęta jest licencją Creative Commons Attribution-ShareAlike 3.0 License