SCP-PL-035

Identyfikator Podmiotu: SCP-PL-035

Klasa Podmiotu: Bezpieczne

Specjalne Czynności Przechowawcze: Obiekty SCP-PL-035 powinny być trzymane w czterech różnych przechowalniach. Każda przechowalnia powinna mieć rozmiar przynajmniej 1 x 1 x 1 [m] ,oraz być wykonane z przeźroczystego, trwałego, szczelnego materiału. W każdej przechowalni powinien panować inny klimat.

W przechowalni obiektu "A" powinna być utrzymywana wysoka wilgotność aby nie dobrowadzić do jego samozapłonu. W wypadku zauważenia ruchu bądź próby zmiany stanu skupienia obiektu "A", przechowalnia musi zostać zalana wodą na czas około pięciu [5] sekund.

Materiał z którego została wykonana przechiwalnia obiektu "A" powinien być ognioodporny i chłodzony w przypadku próby zniszczenia przechowalni przez obieky "A".

Obiekt "B" powinien być w przechowywalni w której panuje niska temperatura ok. -100°C [173 K]. W przypadku próby zmieny stanu skupienia przez obiekt "B" należy zalać przechowalnie ciekłym azotem na jedną [1] minutę a następnie uregulować temperaturę ponownie do -100°C [173 K].

Przechowalnia obiektu "B" powinna być przede wszystkim szczelna, wododporna oraz nie wrażliwa na niskie temperatury.

Przechowalnia w której zabezpieczony jest obiekt "C" nie powinna osiągać temperatur niższych niż -35°C [238 K] oraz nie wyższych niż 273°C [546 K]. Materiał z którego została wykonana przechowalnia obiektu "C" powinien być odporny na liczne silne uderzenia. Obiekt "C" powinien być trzymany w środowisku skalnym.

O ile nie zaznaczono inaczej, treść tej strony objęta jest licencją Creative Commons Attribution-ShareAlike 3.0 License