SCP-PL-124

Indyfikator Podmiotu: SCP-PL-124

Klasa podmiotu: Keter

Specjalne czynności przechowywacze: SCP-PL-124 powinien być zamknięty w metalowej celi o wymiarach 2 x 3 metra. Przechowalnia musi być czyszczona przynajmniej raz w tygodniu.
Drzwi do celi muszą być zamknięte na trzy spusty. A obiektowi powinno podawać się jedzenie, przez specjalne drzwiczki w drzwiach.

Opis: SCP-PL-124 jest człowiekiem ubranym w: Brązową kurtkę bejsbolową, Niebieski pod koszulek, i granatowe dżinsy. Podmiot był skazany na dożywocie, za morderstwo ██ osób. Jego stan psychiczny z każdym dniem się pogarsza. SCP-PL-124 jest bardzo agresywny dla innych ludzi. W promilu 50 metrów od celi SCP-PL-124 nie mogą znajdować się żadne ostre narzędzia, broń palna, lub substancje chemiczne. SCP-PL-124 przed próbą morderstwa będzie szukał narzędzia którym będzie mógł: złamać, pokaleczyć, pobić, bądź zabić ofiare. Nieśli podmiot nie znajdzie żadnego narzędzia, będzie polegał na swoich pięściach i nogach, metody zabójstw SCP-PL-124 są zmienne, to kilka z nich:

Zabójstwa bez użycia broni: Zgniecenie czaszki o podłoge, wciśnięcie oczu do tyłu głowy, wyrwanie tchawicy z gardła ofiary (uniemożliwiając ofiarze oddychania), Zgniecenie głowy nogą,
wyrwanie siłą żuchwy i wbicie jej w płat czołowy ofiary.

Zabojstwa z użyciem narzędzi: Zgniecienie głowy ciężkim narzędziem, poderżnięcie gardła ostrym narzędziem, odetnięcie kończyn ofiary ostrym narzędziem. Odetnięcie głowy ostrym narzędziem, wyprucie jelita cienkiego i grubego poprzez ostre narzędzie.

SCP-PL-124 dokonał 3 prób ucieczki z ośrodka numer: ██.
Pierwsza polegała na zabójstwie 14 pracowników, kradzieży karty poziomu 5, i pistoletu Beretta M9 z 8-mioma nabojami w środku. Obiekt został złapany w ciężkiej strefie przechowywawczej.

Druga próba polegała na zwabieniu ochroniaża do jego celi i zabicie go przez nóż bojowy. Obiekt został złapany przed jego celą.

Trzecia próba została dokonana podczas sprzątania celi SCP-PL-124, podmiot zabił woźnego następnie wyszedł z celi i zabił ochroniaża zabierając karte poziomu 5. Podmiot uciekł do sektoru przechowywanie głowic Omega i Alpha. Podmiot zabarykadował drzwi i przez system rozgłośnienia placówki groził wysadzeniem kompleksu. Ostatecznie podmiot zdetonował bomby Omega nie uszkadzając placówki.

Rada 05 zdecydowała o zabicie SCP-PL-124, ponieważ po wielukrotnych próbach zbadania agresywności SCP-PL-124 nic nie dawału skutku, Podmiot zabił łącznie 1██ osób.

Status SCP-PL-124 zostaje zmieniony na: zlikwidowany.

O ile nie zaznaczono inaczej, treść tej strony objęta jest licencją Creative Commons Attribution-ShareAlike 3.0 License