SCP-PL-170 (Czwarta Ściana)
ocena: 0+x

Identyfikator podmiotu: SCP-PL-170

engagement-ring-2093824_960_720.jpg

SCP-PL-170.

Klasa podmiotu: Euclid

Specjalne Czynności Przechowawcze: SCP-PL-170 powinien być przechowywany w standardowym pomieszczeniu wykonanym z betony o wymiarach pięć metrów [5m] na pięć metrów [5m] na pięć metrów [5m].
Na środku pomieszczenia powinien znajdować się stolik z małą, szklaną gablotką. W pomieszczeniu musi znajdywać się jedna co najmniej jedna [1] kamera video, natomiast wejście powinno być chroniona przez dwóch [2] ochroniarzy, zmieniających się co osiem [8] godzin.

Do obiektu mają dostęp tylko naukowcy poziomu trzeciego [3], bądź wyższego. Eksperymenty na SCP-PL-170 mogą być wykonywane tylko za zgodą naczelnika badawczego, bądź dyrektora placówki.

Opis: SCP-PL-170 jest to pierścień wykonany z białego złota, na którym znajduje się mały kryształ nieznanego pochodzenia. Średnica pierścienia wynosi ok. 1,5cm, aczkolwiek podmiot potrafi dopasować się do palca nosiciela niezależnie, czy palec jest większy bądź mniejszy niż oryginalna średnica pierścienia.

Po nałożeniu pierścienia na palca u dłoni, wysyła ona nosiciela do wymiarów, nazywanych również "czwartą ścianą". By przerwać anomalie wykonywane przez byt, należy zdjąć pierścień z palca.

Zależnie od nosiciela, wymiary jak i anomalia mogą ulec zmianie, co jednak zaobserwowano, gdy nosiciel założy podmiot ponownie, anomalie jak i wymiar nie będą takie same oraz ulegną one zmianie.

Podczas anomalii podmiotu, nosiciel zostanie wysłany do innego wymiaru, który ulega zmianie za każdym razem, gdy zdejmie się podmiot z palca. Nosiciel powinien uważać na swoje ruchy, gdyż wysyłany do innej, odrębnej rzeczywistości, może tam zginąć. Podmiot natomiast powróci do naszego wymiaru, leżąc tam, gdzie ostatni raz go założono.

O ile nie zaznaczono inaczej, treść tej strony objęta jest licencją Creative Commons Attribution-ShareAlike 3.0 License