SCP-PL-133
ocena: 0+x

Identyfikator podmiotu: SCP-PL-133

Klasa podmiotu: Bezpieczne

Specjalne Czynności Przechowawcze: SCP-PL-133 przechowywany jest w prostopadłościanie o wymiarach 6x5x4 [m] o ścianach zrobionych ze zwykłego metalu o grubości 3,5 [cm], gdyż obiekt nie zagraża nikomu. Drzwi są zrobione z metalu o grubości 2 [cm]. Obiekt może swobodnie chodzić po placówce, lecz tylko w zakresie od 10 do 20 godziny.

Opis: Obiekt ten to 11-letni chłopiec o ciemnej karnacji skóry urodzony w Australii, a wychowany w Polsce. Chłopiec potrafi przemieniać się w postacie z kreskówek oraz filmów jakie widzi w telewizji. Obiekt może przemieniać się na nie więcej niż 10 minut. SCP-PL-133 nie przejmuje tylko wyglądu, ale także moce, cechy charakteru i wspomnienia, jednak gdy jest przemieniony w postać nie może kontrolować samego siebie, gdyż prawie wszystko się w nim zmienia oprócz decyzji. SCP-PL-133 podejmuje decyzje za postać którą się staje. Zaleca się, by postać nie oglądała dwóch programów na raz (Czyli by nie oglądał 2 Telewizorów z innymi programami). Obiekt lubi bawić się z SCP-999. Był jeden niepokojący test, który zaobserwowaliśmy. Więcej o tym eksperymencie SCP-PL-133-A.

SCP-PL-133-A Doktor Wertem, który przeprowadzał ten test, jest też opieką SCP-PL-113. Test polegał na włączeniu na dwóch telewizorach (które były obok siebie) różnych innych kanałów. Na pierwszym telewizorze puszczono "Myszkę Miki", lecz na drugim "Kaczora Donalda". Chłopiec oglądając je zaczął mutować, lecz nie w sposób jaki Dr. Wertem myślał. Chłopiec zmutował w obrzydliwą, Kaczko-Myszą obślizgłą kreaturę która mierzyła 4 [m], oraz ważyła 500 [kg], a co najważniejsze: Postać się roztapiała, przez co mogła stracić organy, a chłopiec umarłby przez wykrwawienie. Na szczęście zespołowi udało przywrócić się go do zwykłeś formy. Przy tym incydencie chłopiec stracił lewą dłoń, i od tego czasu gdy w coś się zmienia, postać nie ma lewej dłoni. Nikt nie chciał przeprowadzać na SCP-PL-133 eksperymentów związanych z jego "Mocami".

Notatka Dr. Wertem'a Bardzo bałem się o SCP-PL-133 gdy zobaczyliśmy w co się zmienił, ale mieliśmy wszystko pod kontrolą. Chłopiec pewnie bardzo cierpiał jak sie "roztapiał' ale nie wierzyłem, że umrze.

O ile nie zaznaczono inaczej, treść tej strony objęta jest licencją Creative Commons Attribution-ShareAlike 3.0 License