SCP-PL-1400 ,,Drzewo życia''

Identyfikator podmiotu : SCP-PL-1400

Klasa podmiotu : BezpiecznneEuclid

Specjalne czynności przechowawcze : Od dnia ██.██ roku ████ kazda instncja SCP-PL-1400-1 mają być przeniesione do pomieszczenia o temperaturze -30oC na czas nieoraniczony

Opis : To dzewo o (na górze) czerwonych a na dole niebieskich liściach obiektu nie da się przenieść więc wokół niego powstała strefa 1400 (obiekt ma ok 15m wysokości). Gdy tylko dotknie się niebieskich liści to zostaje się uleczonym z wszystkich możliwych chrób a gdy dotknie się czerwonych liści to wtedy po ok 3 godzinach ktoś z twoich najbliszszych zostanie uleczony. Od dnia ██.██ roku████ dzrzewo przestło leczyć zamiast tego jakikolwiek czowiek dotknie niebieskich lub czerwonych liści ma być od tego czasu nazywany SCP-PL-1400-1 po 6 minutach przemienia się w „Człowieka-drzewa” który będzie atakował wszystko co będzie chciało dotknąć dzrzewa.

Incydent 1400-5
Dnia██.██ roku████ gdy personel klasy D (D-35362) dotknął iści SCP-PL-1400 w celu uleczenia się to po 8 minutach przemienił się w 4X wiekszego niż powinien „Człowieka-drzewa” który zabił███ personelu.

O ile nie zaznaczono inaczej, treść tej strony objęta jest licencją Creative Commons Attribution-ShareAlike 3.0 License