Zakładki Quartaza
ocena: 0+x
ocena: 0+x

PROJEKT ZAWIESZONO

Identyfikator podmiotu: SCP-PL-148

Klasa podmiotu: Euclid

Specjalne Czynności Przechowawcze: SCP-PL-148 znajduje sie w drewnianej dębowej skrzyni
o roz.27×37×38[cm] wypełnionym trocinami w pomieszczeniu o wymiarach 15×15×20[m] ze ścianami wykonanymi z tytanu. Ze względu na anormalne właściwości SCP-PL-148 do kontaktu z podmiotem dopuszcza się mechaniczne szczypce wykonane z materiału o wysokiej gęstości które mają być wymieniane po 80 użyciach. Do badań nad obiektem dopuszcza się personel z 2 poziomem upoważnienia bądź wyższym. Do pracy z SCP-PL-148 dopuszcza się ludzi tylko w warunkach testowych za zgodą Dr██████.

Opis: SCP-PL-148 to pocisk odłamkowo - burzący kaliber 125 mm produkcji niemieckiej zakładów Kruppa z okresu 2 wojny światowej. Podmiot został pozyskany w ███████████, województwo [USUNIĘTO] dnia ██-06-19██ w pobliskim lesie.

SCP-PL-148 w kontakcie z materią organiczną powoduje eksplozję owej materii bez detonacji bądź naruszenia podmiotu w promieniu od 2mm do 1m bez reakcji typowej dla wybuchu ładunku. Natomiast kontakt podmiotu z materią nieorganiczną np. stal wywołuje jego rozpad na poziomie molekularnym. Czas rozpadu zależy od gęstości materiału oraz struktury atomowej.

Załączniki:

O ile nie zaznaczono inaczej, treść tej strony objęta jest licencją Creative Commons Attribution-ShareAlike 3.0 License