SCP-PL-135 (Twórcza Myśl)
ocena: 0+x

Identyfikator podmiotu: SCP-PL-135

Klasa podmiotu: Euclid

.jpg

SCP-PL-135 podczas wywoływania anomalii.

Specjalne Czynności Przechowawcze: Byt należy przechowywać w celi nr. ██ o wymiarach 5[m] x 4,5[m] x 5,5[m], wykonanym z betonu. Do celi mają dostęp naukowcy poziomu drugiego [2], bądź wyższego. Naukowcy poziomu drugiego [2] wszelkiego poziomu mają być pod nadzorem strażnika, gdy ci prowadzą testy nad SCP-PL-135.

Obiekt ma prawo przemieszczać się po wyznaczonych mu sektorach (sektor ██, ██ oraz sektor ██). Obiekt musi być obserwowany przez co najmniej dwóch [2] strażników, bądź trzech [3] Naukowców poziomu trzeciego [3].

Opis: Obiekt 135 to człowiek (lat 17) o wzroście ok. 175 [cm] i wadzę ok. 55 [kg].

Byt nazywa samego siebie "Twórcą", gdyż (cytując) "Mogę stworzyć to, o czym nikt wcześniej nie myślał".

Podmiot posiada brązowe włosy, zielone oczy, odstające uszy i lekko spłaszczony nos.
Obiekt komunikuje się werbalnie oraz zna on 4 języki świata: Angielski, Rosyjski, Polski i Duński. Byt potrafi komunikować się z niewerbalnie.

Obiekt uwielbia czytać różnego rodzaju książki (rzadkością zezwala się mu czytać wszelkiego rodzaju raporty SCP tylko dla naukowców poziomu pierwszego [1], jeżeli rada O5 zezwoli na to).

Obiekt jest bardzo przyjazny. Uwielbia on długie konwersację (przeciętna konwersacja prowadzona przez SCP-PL-135 wynosi ok. 30-90 minut). Nie wykazuje on żadnych agresywnych zachowań.

Pozyskanie: Nie wiadomo, skąd i dlaczego SCP-PL-135 przybył do naszej placówki oraz jak powstał. Z przesłuchania świadków wynika iż: "SCP-PL-135 po prostu chodził po placówce, póki nie został złapany przez MFO".

O ile nie zaznaczono inaczej, treść tej strony objęta jest licencją Creative Commons Attribution-ShareAlike 3.0 License