scp-pl-167
ocena: 0+x

Identyfikator podmiotu: SCP-PL-167

scp-pl-167.JPG

SCP-PL-167.

Klasa podmiotu: Euclid

Specjalne Czynności Przechowawcze: Obiekt powinien być schwytany i umieszczony w komorze z tytanu o grubości 10[cm] o wymiarach 1x1x1[m] kiedy zacznie on wykazywać wrogie nastawienie w stosunku do ludzi i innych istot żywych. Byt po umieszczeniu należy zalać ciekłym azotem, i wypuścić po czasie od 1 do 2 tygodni.

Opis: Podmiot jest ptakiem który posiada długie i wąskie skrzydła, rozwidlony ogon i czarne upierzenie. Posiada on na gardle worek, który napełnia się nieznaną, żrącą cieczą którą pluje gdy przez za długi czas jest otwarty na działanie promieni słonecznych. Reaguje on wtedy także agresją w stosunku do ludzi i zwierząt. Były przypadki w których obiekt zabił oddział przechwytujący. Wszelkie badania dotyczące składu płynu w gardle istoty zakończyły się niepowodzeniem, bowiem nie ma na świecie materiału który jest dostatecznie wytrzymały na żrące właściwości kwasu. Obiekt nie potrafi pływać. Kiedy temperatura jego ciała spadnie do temperatury bliskiej -125°C, zapada w sen z którego zostaje wybudzony kiedy poczuje jakiekolwiek ciepło.

Pierwsze próby zbadania cieczy znajdującej się w worku obiektu odbywały się 11 kwietnia ████ przez Dr.A███████. Wtedy właśnie nastąpiła śmierć Dr.A███████ przez incydent związany z wybudzeniem się ze snu SCP-PL-167. Wtedy właśnie obiekt został przeniesiony do placówki.
2 tygodnie po badaniach zauważono zmianę koloru gardła podmiotu, i został on wypuszczony. Na wolności przebywał █ miesięcy aż do momentu kiedy w ataku furii, unicestwił znaczną populację ptaków na wyspie ████.

Dodatek:
Badanie Agresji SCP-PL-167

Tester: D-████
Procedura:
"D-████, wejdź do klatki."
"Dobrze, zaraz, co to do cholery jest?"
"Dobrze, teraz rzuć w obiekt kamieniem"
"Czy ciebie do reszty pojebało doktorze? Przecież to jest kurwa paskudne."
"D-████ wykonaj polecenie albo będę zmuszony cię zterminować."
"Ok, już rzucam… O KURWA AAAAAAAAAAAAAAAAAAAA ALE TO PIECZE!
RATUNKU AAAA-"
Rezultat: Tester D-████ został zalany kwasem przez podmiot SCP-PL-167
Wniosek: Obiekt jest agresywny i czuły na bodźce z zewnątrz.

O ile nie zaznaczono inaczej, treść tej strony objęta jest licencją Creative Commons Attribution-ShareAlike 3.0 License