SCP-PL-175- Ciche Widmo

[[module Rate]]

Indefitykator podmiotu: SCP-PL-175

Specjalne Czynności Przechowawcze: Obiekt
powinien znajdować się w Sektorze Delta ośrodka 13 w celi wykonanej z żeliwa o powierzchni 16 metrów
kwadratowych. Personel przydzielony do transportu bądź do prac przy bycie musi być wyposażony w odzież ochronną. Podczas przenoszenia podmiotu istota musi mieć założone uchwyty do blokowania ruchu rąk z żeliwa. kontrolowane przez minimum dwóch strażników. Konserwacja pomieszczenia przechowawczego powinna się odbywać dwa razy w tygodniu. Podczas manifestacji trwających 4 godziny nie wchodzić do celi. Dostęp do obiektu mają Osoby z upoważnieniem poziomu 3 i Personel Ochrony.

Opis: SCP-PL-175 Jest humanoidalną, szczupłą istotą o wysokości 2,8m, badania wykazały, że zamiast powłoki zewnętrznej oraz wnętrza byt ma czarną,nieznaną nam materię która po analizie w laboratorium okazuje się być czymś na wzór gazu w postaci materialnej, który powoduje samozapłon materiału organicznego oraz metali oprócz żeliwa trwający od pół minuty do kwadransu. Obiekt posiada ludzki kształt w miejscu gdzie znajduje się głową humanoida widać dwa jasne punkty o promieniu 10cm. Byt manifestuje medytując gasząc punkty. Jeśli Ktoś lub coś będzie próbować przeszkadzać humanoid zajarzy punkty i wyda wysoki krzyk paraliźujący mięśnie ofiary pozbawiając ją na kilka minut możliwości ruchu. Obiekt powoli zbliży się w ludzki sposób do oponenta zamieniając kończynę w szpikulec i przebijając nim ofiarę na wylot. Gdy wyciągnie kończynę wnętrze rany będzie płonąć 25s. Obiekt po skończeniu z intruzem powróci do stanu manifestacji, podczas ponownego zakłócenia jej istota przywoła swoje instancje posłuszne jej i znikające z jej wolą. Obiekt rozumie ludzką mowę,ale sam komunikuje się nieznanym ludzkości języku. Nie wiadomo jajk przebiega przemiana kończyn ani jak powstają instancje. Zaobserwowano wysoki poziom agresji w godzinach nocnych od 23.00 do 3.08

SCP-PL-175-2: SCP-PL-175-2 jest inteligentną instancją wyglądającą jak SCP-PL-175 , ale posiada wysokość 1,8m, wykonuje polecenia SCP-PL-175 Podczas gdy temperatura jest niższa niż -15°C potrafi przybrać postać człowieka ubranego w czarne zimowe spodnie,kurtka, rękawice,czapka itp. Najbardziej charakterystycznym elementem instancji jest czarna maska na usta i nos. Istota zna wszystkie języki i służy jako tłumacz podczas przesłuchania SCP-PL-175. Spełnia wolę bytowi który go wezwał.

SCP-PL-175-3: SCP-PL-175-3 jest kolejnym typem instancji przywołanych przez SCP-PL-175. Istota ta przypomina budową ciała osobnika z rodziny psowatych. Rentgen wykazał że samo stworzenie nie posiada kości oprócz psowatej czaszki bez oczodołów,ani żadnych narządów potrzebnych do życia. Byt posiada cztery umięśnione masywne kończyny zakończone dwudziesto-centymetrowymi pazurami. Jego prędkości wynosi 43km/h. Obiekt jest posłuszny SCP-175 zaś gdy oddali się od niego na odległość większą niż 13 metrów staje się agresywny i zabija wszystkie istoty które znajdą się w jego zasięgu.

Odkrycie: Obiekt pozyskano podczas poszukiwań 7 zaginionych w mieście [ZMIENIONO]
W jednym z mieszkań w kamienicy [USUNIĘTO] w Polsce. Tutejszy organ wymiaru sprawiedliwości odnalazł w jednym pomieszczeniu SCP-PL-175 stojącego między zwłokami 7 zaginionych. Agent Kornikowski znajdujący się w gronie znalazców obiektu zawiadomił Polską Filię Fundacji SCP i zabezpieczono i przetransportowano istotę do ośrodka. Jak się okazało byt był wielbiony przez okultystów.

Przesłuchujący: Dr.Jarzyński.
Przesłuchiwany: Okultysta
Wstęp: Przesłuchanie odbyło się po odnalezieniu SCP-PL-175.
[Początek logu]
Dr.Jarzyński:** Powiedz człowieku co wam po pierwsze odbiło żeby w ogóle zadawać się z tym CZYMŚ!?!?!?
Wy tego nie zrozumiecie. To stworzenie zesłano nam by oczyściło nas z grzechu. By porwać grzeszne duszę.
Dr.Jarzyński:** Człowieku, czy ty siebie słyszysz?

TO zabiło siedem osób. SIEDEM! Powiedz mi co wiesz o tym bycie to może cię wypuścimy…

Okultysta: Dobrze To jest … niezwykłe. To nas rozumie, ale my tego nie.
Dr.Jarzyński: To już wiemy. A jak To Odkryliście?
Okultysta: Weszliśmy do starej opuszczonej kamienicy A w ciemnościach znaleźliśmy TO. Gdy go ujrzeliśmy przybył jego klon ale niższy Z czerwoną kreską. Powiedział co chce jego pan i dostarczaliśmy mu grzesznych dusz-
Dr.Jarzyński: Zabierzcie go.

> **[Log przesłuchania zamknięty]

Przesłuchanie mu podano środek amnezyjny klasy A i przydzielono Indefitykator personelu klasy D.

Raport Incydentu SCP-PL-175-7/8/18,:
W nocy z 6 na 7 sierpnia dwóch pracowników personelu klasy D ukradli kartę dostępu Pracownikowi ochrony i weszli do obiektu podczas manifestacji . Chwilę później Dr.Jarzyński wszedł sprawdzić co się dzieje i wezwał Personel Ochrony i rozdzielono Istotę od personelu >klasy D. Jeden z pracowników personelu klasy D- D-357086 nie żyje -na wskutek rany zadanej przez SCP-PL-175 .

Straty: 7 ludzi z personelu ochrony i D-357086
>

Wszczęto Terminację karną D-380520

Dodatek PL-175.01: Materia z której jest stworzony obiekt wykazuje wysoką rozciągliwość.
(Patrz: Eksperyment SCP-PL-175.A)

Eksperyment SCP-PL-175.A:

> Cel:sprawdzić Umiejętności Obiektu.
> ** [Log Eksperymentu Rozpoczęty]**

Naukowiec Prowadzący Eksperyment:Dr. Korzyński

> Testerzy: D-45690,D-67893 i D-39170.
> Wstęp: ,,SCP-PL-175 Umie więcej niż myślimy… tylko on nie chce wszystkiego pokazać"

Dr.Korzyński: Dobra, 175 weź zaatakuj testerów ale w inny sposób niż zazwyczaj.
**Obiekt wyciąga kończynę w stronę pierwszego testera żądając mu ranę śmiertelną i podpalając go.

Testera D-67893 podmiot przyciąga i wciska w niego swoją głowę- Wtym momencie czujniki wykazały zgon testera. D-39170 Został zabity od tyłu. Obiekt Na chwilę Znikł a potem pojawił się za testerem.
Po chwili 175 Znika na dobre.**

Korzyński Gdzie to cholerstwo!?!? ZNALEŹĆ SCP-PL-175 I OGŁOSIĆ ALARM!!!

> ** Log eksperymenta zamknięty **
Byt został odnaleziony w kostnicy i przeprowadzony do celi.

O ile nie zaznaczono inaczej, treść tej strony objęta jest licencją Creative Commons Attribution-ShareAlike 3.0 License