SCP-PL-175
ocena: 0+x

Klasa Podmiotu: Euclid
Idenfitykator podmiotu: SCP-PL-175

Specjalne Czynności Przechowywacze: Podmiot należy przetrzymywać w celi 4x4x4 m. Przed wejściem do celi wymagane jest wyposażenie się w wskaźnik Geigera, kombinezon radiacyjny i sprawdzenie czy w pomieszczeniu jest maksymalnie 50 Rentgenów.
Dostęp do obiektu mają osoby z upoważnieniem 3 lub wyższym.

Opis: Podmiot jest Humanoidem o Wysokości ok. 1,89 m, ma szary kombinezon przeciwpromienny oraz Maskę gazową. Obiekt jest inteligentny. Zazwyczaj ma przy sobie PDA w którym znajdują się zniekształcone pliki Tekstowe oraz dźwiękowe.
Często wokół siebie roztacza promieniowanie, do 50 R w warunkach normalnych. Jednak czasami Zdarza się (Głównie podczas anomalii) że osiąga nawet ponad 100 Rentgenów. Obiekt w ciemności świeci - Jego Kombinezon jest prawdopodobnie Fluoresencyjny. Zazwyczaj jest łagodny, ale niekiedy agresywnie atakuje personel, jak się okazało siłą równą rozpędzonej ciężarówki. Niekiedy też przytrzymując ofiarę promieniuje ją wysuszając ją w proch. Wtedy też światła migają. Typowy stan anomalny oprócz napromieniowania wywołuje Anomalię. Polega ona w pierwszej fazie na Halucynacjach. Po 4 tygodniach objawia się klaustofobia. Podczas Drugiej Fazy Ofiara Jest Osłabiona i Bezzsenna. Nie do końca wiadomo co jest przyczyną zgonu zwłaszcza że czasami w tłumie na oczach ludzi Człowiek dopadnięty tą anomalią umiera , krzycząc wcześniej w niebogłosy. Sposób zgonu jest różny. Od Uduszenia po Zgniecienia płuc. Jeśli spojrzy się na Obiekt w celi i Ofiarę przez Termowizję… To na niej w celi Podmiotu nie ma, ale jest przy ofierze. Bez termowizji Obiekt jest w celi.

[[/collapsible]]

O ile nie zaznaczono inaczej, treść tej strony objęta jest licencją Creative Commons Attribution-ShareAlike 3.0 License