SCP-PL-187
ocena: 0+x

Identyfikator podmiotu: SCP-PL-187

Klasa podmiotu: Bezpieczne

Specjalne Czynność Przechowywacze:Podmiot znajduje się w skrytce w Ośrodku 26. Co miesiąc jest przeprowadzana kontrola obiektu w celu sprawdzenia czy nie pojawiły się uszkodzenia w jego mechanizmie. Do podmiotu ma dostęp personel z upoważnieniem poziomu 2 i wyższego, z obawy o próbę kradzieży artefaktu.

Opis: SCP-PL-187 to zegarek który datuje się na 19██ rok. Jest wykonany w całości ze srebra niskiej jakości oraz został wyposażony w kalendarz wieczny i w chronograf.

by uzyskać anomalne właściwości podmiotu trzeba włączyć stoper a potem zresetować go, po tym jak już osoba która obsługiwała się artefaktem to zrobi cofnie się do momentu kiedy ostatnio włączono stoper (cofać się można maksymalnie o godzinę). Próbowano █ razy odtworzyć byt, wszystkie próby skończyły się z nieudanym skutkiem.

Podmiot został pozyskany dnia 20██/█/██ przez Dr.Ć███ przed jego domem w pudle razem z listem umieszczonym poniżej:

Nie mam czasu żeby tłumaczyć kim jestem, jak was znalazłem i jak działa moje dziedzictwo to musicie odkryć sami. Ale powiem wam że to nie jest do końca skarb mojej rodziny, ale broniliśmy go przez wiele lat żeby nie dostał się w niepowołane ręce ponieważ ma on pewne właściwości które mogą być zagrożeniem dla innych. A teraz zostawiam go wam ponieważ mój czas się kończy i nie wiem czy dam rade dalej go pilnować a poza tym nie mam potomka który będzie pilnował go po mojej śmierci dlatego jestem zmuszony oddać go wam. Teraz to wszystko to wasz problem, a ja wreszcie mam spokój… Żegnam █████ █████████
Koniec wiadomości

Załączniki:

Następnego dnia po znalezieniu podmiotu rozpoczęto poszukiwania █████ █████████, po ██ dniach odnaleziono go i od razu wywieziono go do ośrodka 26 do sekcji humanoidalnej na przesłuchanie które prowadził Dr.Ć███. Przesłuchanie znajduje się poniżej.

O ile nie zaznaczono inaczej, treść tej strony objęta jest licencją Creative Commons Attribution-ShareAlike 3.0 License