SCP-PL-188

Identyfikator podmiotu: SCP-PL-188

Klasa podmiotu: Keter

Specjalne Czynności Przechowawcze: SCP-PL-188 jest obecnie przechowywany w Strefie ██, w tytanowym bloku o wymiarach 20 [m] x 20 [m] x 10 [m], z szybą pancerną zamiast normalnego dachu i łąką w środku. Obowiązkiem personelu jest ciągły nadzór ruchów
SCP-PL-188 i wszystkich osób znajdujących się na terenie przechowalni. W tym celu należy używać superszybkich kamer. Obiekt należy karmić raz na tydzień miesiąc przez następny rok, później powrócić do poprzednich ustaleń. Wszyscy ludzie będący w przechowalni muszą zachować daleko idącą ostrożność.

Opis: SCP-PL-188 to bardzo zgarbiony humanoid mierzący 1,98 metra wzrostu w najwyższym punkcie, poruszający się na czterech kończynach przypominających ręce i nogi, do biegu używa nogo podobnych kończyn. Jego cechą charakterystyczną jest
wachlarz na jego plecach i brak oczów w oczodołach. Swoje ofiary namierza węchem. Wyodrębniono dwie rodziny zapachów: Przyjemne dla obiektu: zapach traw, drzew i kwiatów, Znienawidzone przez obiekt: zapach spalenizny i ludzi.
Wachlarz prawdopodobnie jest używany jako akumulator ładowany energią słoneczną, ponadto zaobserwowano mniejszą skłonność do ataku podczas nagrzewania. Obiekt zdolny jest do biegania z prędkością ███ km/h.

O ile nie zaznaczono inaczej, treść tej strony objęta jest licencją Creative Commons Attribution-ShareAlike 3.0 License